Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mennyi sperma jön ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi sperma jön ki egyszerre?

Figyelt kérdés
Csak én nem tudom zsepibe beleverni, mert annyira sok jön vagy mások is vannak ezzel így?

2015. aug. 7. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tök változó a mennyiség,ha sokáig verem, vagy állati jó a sex,akkor kva sok jön, ha átlagos a sex,vagy gyorsba verem ki,akkor kevesebb, ha többször eymás után történik valami,akkor egyre kevesebb
2015. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A zsepi az nekem sem elég.
2015. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
pont elég ahhoz, hogy barátnőmet jól beterítsem vele ;P
2015. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem attól jön sok mert k**va jó a szex hanem attól mert sokáig nem csinálod
2015. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

kedves 4-es nálam nem áll fenn a sokáig nem csinálom, mert a feleségemmel aktív sexuális életet élünk, ne akarj túl okos lenni

1-es voltam

2015. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A hosszú szex és a golyókényeztetés sokkal többet számít mennyiség (és élvezet) szempontjából, mint hogy előtte mennyi ideig nem csináltad.
2015. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mennyi ideje csináltam utoljára
2015. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát naponta úgy 500-600 hektoliter? :D
2015. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem sem elég egy zsepi, meg zsepibe nem is tudom verni, mert spriccel és megy, repül össze-vissza :DD a takarításhoz, letörléséhez általában több mint 10 zsepi kell nekem, amúgy olyan 7-12 lövésnyi mennyiség szokott jönni 20/f
2015. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1-es ÚRISTEN
2015. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!