Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan és hányszor maszturbáltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hányszor maszturbáltok?

Figyelt kérdés

Használtok valamilyen segédeszközt (műpuncit stb.) hokizáshoz? Meg-megállva vagy folyamatosan veritek? És úgy mennyi idő után élveztek el? Hányszor veritek ki általában egy héten?


Én meg-megállva szoktam, szerintem úgy nagyon finom. :o)



2015. aug. 7. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is meg meg állva szoktam
2015. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedvtől függően.Általában folyamatosan, de ha kanos vagyok akkor megállok néha.Heti 4-5 alkalommal maszturbálok.Segédeszközt nem használok, néha olajat.

Van úgy, hogy elég az 5 perc de már volt 20 perc is.

2015. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan. A heti 7 az a minimum, de van hogy naponta többször is csinálom.
2015. aug. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És a folyamatos módszerrel meddig bírjátok? Én úgy nagyon hamar elélveznék, ezért is tartok szüneteket.
2015. aug. 8. 11:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Én naponta csinálom általában egyszer. Nem használok segédeszközt, és nem szoktam megállni, 10-15 percig szoktam birni. Én a vége előtt jól megfeszitem ott lent mindent izmomat, igy próbálom visszatartani, kb 10-20 másodpercig megy, közben olyan gyorsan csinálom, ahogyan tudom, és úgy nagy az orgazmus
2015. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

naponta 1- 2 és hosszan mert nem tudok gyorsan elélvezni

Szoktam magam közbe izgatni meg használtam már fleshlight-ot 20 f

2016. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!