Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen idöközönként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen idöközönként maszturbáltok? Ha van barátotok és ha epp nincs? Ujjazátok magatokat vagy csak csiklot simogattok?

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Csak akkor ha nincs párom, vagy Ő nagyon-nagyon hiányzik. Hetente mondjuk, van hogy aztán hetekig nem, vagy hogy 3-4-5 alkalommal is akár. Csiklót izgatok.
2015. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Én hetente 1x szoktam, van barátom, akkor szoktam amikor egyedül vagyok és hiányzik, vagy feligat valamilyen témával telefonon keresztül.


Ujjazni nem szoktam magam, csak a csiklóm izgatni.

2015. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
csiklómat izgatom és szex közben se tudok elmenni csak attól, hogy dugnak. Elég gyakran szoktam, napi átlag egyszer biztosan, ha van pasim, akkor heti 3
2015. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van akkor heti 1-2 alkalommal szoktam, ha nincs akkor minden nap. Én ujjazom is magam és a csiklóm is simogatom közben, de főleg ujjazás.
2015. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
még annyi, hogy általában felmegyek közben valami chatre és ott beszélgetek perverz témákról közben, nem tudom, hogy ez így még önkielégítésnek számít-e :)
2015. júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van barátom 3 éve, ettől függetlenül előfordul hogy masztizok pár naponta. Akár előtte is. Általában csiklót izgatok, ha nem vagyok lusta ujjazom is közben magam, de a legjobb párosítás a csikló+vibrátor :3

21 vagyok.

2015. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon változó. Mostanában 2-3-4 naponta szoktam. Ujjazom is magam és a csiklómat is simogatom.
2015. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Havonta 1x-2x. Csak a csiklót izgatom.
2015. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!