Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szedtem a fogamzasgatlot,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szedtem a fogamzasgatlot, es terhes lettem. A parom megmondta a baba szuletes utan, hogy nem szexel velem. Szerintetek rajott?

Figyelt kérdés
Mast nem mondott, de ebbol mintha rajott volna. Azt hittem el tudom jol titkolni!
2015. aug. 7. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennek fuss neki még egyszer. Biztos, hogy születést akartál írni?
2015. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, szules utan nem szexel velem, hogy nehogy megint terhes legyek.
2015. aug. 7. 16:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A legaljasabb dolog, amit el lehet követni egy férfival és a születendő gyermekkel szemben, ha a férfi akarata ellenére esel teherbe. Ezzel az alapvető bizalom megszűnik. A felelősségtudat megvan, a gyerekéről gondoskodni akar, eljátssza, hogy egy család vagytok, de benned már nem bízik, nem tekint társnak (megjegyzem: jogosan, hiszen te sem tekintetted annak, amikor helyette döntöttél az életéről).
2015. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
te mekkora IQ light vagy... és még szaporodsz is
2015. aug. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
az ilyen buta libák miatt lesznek ilyenek a férfiak...gratulálok..újabb férfit tettél tönkre... hogy lehet ilyet tenni, hogy nem szeded, aztán még utána kiakadsz ha nem akar többet dugni Téged...szánalmas
2015. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
teljesen egyetéretek a 3 as hozzászólással. Nehéz szavakat találni ekkora gyökérségre.
2015. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez nagyon aljas volt a ferfival szemen. szerintem orulj hogy egyaltalan veled marad a szulesig/utan. meg hogy tamogatja szegeny gyereket. ilyen anyaval, atyaeg...
2015. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a létező leggerinctelenebb dolgot tetted a pároddal, amit egy nő tehet, és amivel egy életre eljátszottad a bizalmát.


A 3. hozzászóló már lényegében leírt mindent, én csak annyit akarnék kérdezni, hogy megpróbáltál-e valaha belegondolni, hogy ha a terhesség biológia háttere nem olyan lenne, amilyen, és ez lehetséges lenne, egy férfi akaratod ellenére tenne anyává, megfosztva a döntési jogodtól egy olyan kérdésben, ami egy ember életében gyakorlatilag a legnagyobb felelősséggel, és a leghosszabb távú kötelezettségekkel járó döntés, te vajon hogy élnéd ezt meg, és mit éreznél az iránt az ember iránt, aki ezt tudatosan megtette veled, visszaélve a bizalmaddal?

2015. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Költőnő? ***** válasza:
82%
Te istenbarma te...
2015. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, tudok egy eladó, bár használt állapotú 3-os nyelvtanfüzetet. Forgasd bátrast.
2015. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!