Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A barátommal tegnap együtt voltunk, és a végén rádobta az ondós gatyáját a puncimra. Ezen össze is vesztünk elég keményen, és mondtam neki, hogy ha gyerek lesz akkor megtartom! Erre ő azt mondta, hogy neki még nem kell, és szakítottam vele, és most majd nevelhetem egyedül, ha terhes vagyok. L

2015. aug. 3. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés komoly? :D
2015. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, esetleg segíteni is tudnál?
2015. aug. 3. 08:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, és a kulcsszavakból ítélve iker babakocsit időszerű beszerezni.
2015. aug. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem lesz gyereked, és remélem soha nem is lesz... a srác meg jobban járt az biztos..hány éves vagy?
2015. aug. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

No para!

Van esélyed 1 : 0,000000000001-hez.

2015. aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még Chuck Norris is csináltatna apasági DNS tesztet, ha egy nő azzal állna elő, hogy így ejtette teherbe. :-)
2015. aug. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, igen-igen kicsi az esély...

de neked van igazad, ne játsszatok így.

2015. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok terhes?
2015. aug. 3. 12:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Szakítottál is vele emiatt! Komolyan? :)

Nézd lehet, hogy terhes vagy, de nem ettől az esettől!

Így therbe esni maximum matamatikai esélye van, de az is csak törtszámokban mérhető.


Azért ha biztos akarsz lenni a dologban, akkor három hét múlva csinálj egy tsiztet! A teszt ha esetleg potitív lesz, akkor is gonolkozz el rajta, hogy ez idő tájt nem volt-e egy másik eset!

2015. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 hét múlva tesztelj! a terhesség kialakulása, több nap, olyan 10-12 a beágyazódás,és kb szextől számítva a 21. nap mutat biztosat a szex, ha ma nem is vagy terhes,de 2hét múlva már lehetsz,viszont a teszt addig úgysem mutatja ki!
2015. aug. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!