Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek kicsi leszek neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kicsi leszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel még egy ideje kavarok és úgy alakul eddig a dolog hogy össze jövünk.Viszont az előző barátját ismertem,mivel régebben csapattársam volt és zuhanyzóban láttam hogy eléggé átlagon felüli mérettel van megáldva..és az én átlagos méretű péniszem nem fogja kicsinyelni?15,5cm hosszú 4,2cm vastag
2015. aug. 7. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyeneken ne streszelj. Lehet sok volt neki a pasi penisze. Ha meg nem csak banj magaddal ugyesen es eszre sem veszi. Nyugi ;)
2015. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Istenem, emberek mennyi szârság miatt tudnak aggódni. Az előző barátjának állt a farka, hogy olyan pontosan tudod a méretét? Amúgy meg, ha a lány nem 185+-os, akkor elvileg jól kéne összejönnie.
2015. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a hosszal biztos nem lesz baj.. de nem csak a méretek számítanak... lehet valaki 20cm el is béna.... meg lehet valaki 13cm el is isten... attól is függ ki hogy használja.., meg az előjáték... mit hogy csinálsz mire menyi időt fordítasz... a nők sokkal összetettebbek mint a pasik... fontos hogy fel izguljanak... van olyan lány aki ugy is el tud élvezni hogy hozzá se érsz a puncijához... fontos hogy mire menyi időt fordítasz.. meg hogy mit hogy csinálsz...
2015. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy neki mikor felállt, akkor is csak akkora volt mint a tiéd, és teljesen jó a te méreted
2015. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jaaa... meg az erekció mértéke minden embernél eltérő lehet... van akinek kétszeresére sőt háromszorosára meg nő az alapállapothoz képest... van akinek meg ugyan olyan marad mikor fel áll mint alapból... de ha jól tudom az már egy betegség...
2015. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!