Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti hogyan fogadnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan fogadnátok, ha a párotok a farkába piercinget tetetne meglepetésként?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok hozzá? Izgatna titeket? Hol tetszene jobban, magán a farkán, esetleg töve felett, vagy zacsiban? mutathattok képet is, elképzeléseket.

2015. aug. 7. 02:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%

Valószínűleg megkérdezném tőle, hogy megvan-e már a lány is, aki piercinges péniszét a puncija közelébe engedi.


De ahogy mondjuk a páromat ismerem, erre kb. annyi esély van, mint arra, hogy engem felhívjanak a NASA-tól, és megkérdezzék, hogy elvállalnék-e náluk egy állást asztrofizikusként csillagászati összegért.

2015. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
imádnám szerintem :D
2015. aug. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
94%
Nekem teljesen tetszik. Nekem is vannak igényesen megválogatott piercingeim. Az a probléma a férfi intim piercinggel hogy nagyon könnyű csúnyán igénytelenül szúrni és képesek az emberek túlzásba esni és úgy fog kinézni mint egy kulcscsomó. barátomnak van egy apadravya. ezzel vigyázni kell lehet zavaró is nem minden párnál jön be. kettő hafada egymás alatt. és egy dydoe pieringje. mivel szép pénisze van és igényesen lett megcsinálva szerintem nagyon jó. Különösebb érzés nincs szex közben. orális kényeztetésnél az apadravya lehet valakinek zavaró. meg ha nyelv piercingje van a lánynak meg kell találni azt a technikát amivel nem akadnak össze a dolgok.
2015. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, nekem nagyon tetszenek a pc-k.
2015. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!