Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amelyik lány nem szereti az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik lány nem szereti az anált, vagy nem akarja azt miért hordják le mindennek?

Figyelt kérdés

Kis ízelítő lányoknak itt miket írnak a kérdések alatt,aki nem akar anális szexelni:


" Ha ki se próbálod vele nagyon szeretheted."


" Mi az hogy nem elégíted ki a vágyait?Hihetetlen hogy a nők milyen pofátlanok.Páros lábbal rúgnálak ki a francba."


"Frigid,fa***ina.A srác sem százas,ha még nem dobott ki téged."


Ha valaki nem análozik az nem fa***ina,attól még lehet jó az ágyban.És nem frigid.



2015. aug. 6. 22:42
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Értem. Viszont igaza van annak, akinek töröltetted a kérdését. Ha valami izgatna engem (valami átlagos dolog) és a partnerem hosszabb távon nem lenne képes eleget tenni a kérésemnek, akkor elgondolkodnék azon, hogy nem folytatom vele a kapcsolatot.
2015. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Vagyis a válaszát.
2015. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van komolyan.

De hogy ezért egy nőt lefa***náni mert nem akar orálozni vagy análozni.És itt trágárkodik,és még neki áll feljebb ha törlik.Akkor minek jön ide válaszolni,nem értem...

2015. aug. 7. 14:05
 34/46 anonim ***** válasza:

Amelyik férfi szereti az anált, vagy akarja, azt miért hordják le mindennek?


Mert ilyen típusú (anált szerető férfiak = az emberiség szemete) kérdésből látok naponta tizet, ellenben az anált nem szerető nők = frigidek típusú kérdésből soha egyet se látni.

2015. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Ne térjünk el a kérdéstől...
2015. aug. 7. 14:48
 36/46 A kérdező kommentje:

Ne trágárkodj! Pl "ki a f***szom" "hülye p***csa" nővel így beszélni?

Töröltetni is fogom...

2015. aug. 7. 15:17
 37/46 A kérdező kommentje:
#41 Bocsi nem értem a zenét.Csak németül tudok.:)
2015. aug. 7. 15:42
 38/46 anonim ***** válasza:

mondhatjuk,hogy nincs igazuk. de hozzá tartozik a dologhoz,hogy van aki alpból elutasítja,és ez az ami zavaró.Érted kikell probálni és utána dönteni,hogy ez nem jó,vagy jó...nem pedig aztmondani,hogy:NEM!!!


és itt a nők a saját csapdájukba esnek,mert nem tudnak beszélniaa sexről(minden másról bezzeg)még a pasijukkal sem.

itt megszakad a komm roszlesz a sex és onnan nem igen van visszaút,mert még mindig nem tudnak sexről dumálni...

2015. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim válasza:
0%

Az anált szerető férfiak nem az emberiség szemete, hanem az emberiség megváltói. Sokkal szexibb, mint a hüvelyi.


Te viszont, kisbarátom, inkább illesz az "emberiség szemete" kategóriába! :)))

2015. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim válasza:
0%

De hogy a kérdésre is válaszoljak:

Szerintem azért írnak ilyeneket az anált zsigerből elutasító nőkről, mert felbosszantja őket, hogy alapból rávágják, hogy nem. Ezzel sok nő a saját "büszkeségét" akarja fenntartani, pedig ha valakivel együtt vagy, akkor illik teljesíteni az "extrém kéréseket!

2015. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!