Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, ti minek örültök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti minek örültök jobban egy menet hagyományos szexnek vagy egy orális kielégítésnek?

Figyelt kérdés
vagy-vagy ha kérhetem tehát ne írjátok azt, hogy ezt meg utána azt is szeretnétek
2015. aug. 6. 22:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát ha hagyományos a szex, akkor inkább már az orál... bár az se az igazi ha "hagyományos" szóval akkor inkább eszek egy jó kis töltöttkáposztát, tejföllel,friss kenyérrel... na az jó ha hagyományos :D
2015. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szex gumival<Átlagos szopás<Natúr szex
2015. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mi a bajotok a hagyományos szexuális együttléttel? Én vagyok talán a maradi, ha nekem nem mindenféle BDSM, anál, szopóálarc meg tökömtudjamégmiadivat okoz örömet, hanem, ha misszionárius pózban látom a párom arcát, és a csípőmmel követem az ő mozgását? Mióta lett unalmas ez a felállás? Az emberek már nem is elégülnek ki ebben a pózban?
2015. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#11 - neked ennyire nem kell a hagyományos szex? O.o Ennyi erővel lehetnél fiúval is.


#13 - remélem tényleg férfi vagy, mert akkor végre egy IGAZI férfi is megjelent...

2015. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Na most lehet, hogy egy bunkónak fogsz tartani... neked persze, hogy jó a misszionárius... kényelmesen fekszel, a munkát meg elvégzi a párod. Teljesen előnytelen póz. A melleg szétterülnek és fogást se nagyon találsz. Nekem férfiként ez a véleményem arról a pózról.
2015. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, nem férfi. Aktívan részt veszek a misszionárius pózban, a pincéim izmait minden bbetolásnál elernyesztem, mikor kifelé húzza pedig szorosan körbezárom a farkát, közben megemelem a csípőm, az egyik lábammal körbefogom a férfit és húzom be az ölembe. Közben kihívóan nézek a szemébe és a mellkasát simogatom. Párom teljesen kész van ettől, ha te csak passzív nővel találkoztál, akkor nem volt szerencséd. Én sem azt mondom, hogy nem kell kísérletezgetni, de aki a hagyományos pózokat unalmasnak találja és nem élvezi, az szerintem szexuális értelemben kiégett.
2015. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerencsérnem nem nagyon találkoztam passzív nővel. És a legtöbbjük szintén nem kedvelte ezt a pózt. De ez is olyan mint a spenót, van aki szereti van aki nem. De abban biztos vagyok, hogy mi nagyon nem jönnénk ki jól az ágyban, mert konkrétan felsorolod azokat a dolgokat amiket én kifejezetten taszítónak találok. Kifejezetten nem szeretem ha belebámulnak a szemembe. 15 ös voltam
2015. aug. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Szex gumival<Átlagos szopás<Natúr szex"


Ennél egyszerűbben és tökéletesebben nem is lehetett volna megfogalmazni.

2015. aug. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Annyi az egész hogy akik csak gumival szexelhetnek azok jobban szeretik a Gumi nélküli orált.. mert nincs vákumfólia a fszukon.. a világon a legjobb óvszer nélkül.. szabadon.. a finom punci.. ennek ellenére én imádok mindent mindenhogy.. csak a gumit utálom.
2015. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!