Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az orális fixáció valós vagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orális fixáció valós vagy sem?

Figyelt kérdés

Az orális fixáció elmélete szerint azok az emberek, akik dohányoznak, egyben az orális szexhez is vonzódnak, meg mindenféle szájkielégítő tevékenységhez.


Én viszont dohányzom, de egyáltalán nem vonzódom az orális szexhez, nem is szoktam csinálni a partneremnek.


Akkor van orális fixáció szerintetek ?


2015. aug. 4. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Fúj undorító cigisek ne is csinálják.
2015. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálod a partnerednek? Miért fodztod meg ettől az örömtol?
2015. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem nincs, ez vmi retardált gondolatmenet.
2015. aug. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kivetel erositi a szabalyt. Letezhet olyan ember/emberek akiknel ez valojaban igy van, de nem hinnem. :)
2015. aug. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az orális fixáció nem egészen ezt jelenti tudtommal:)
2015. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 - Hát , az én tudtommal az orális fixáció nem határozza meg, hogy épp mi a domináns tevékenység ( értsd: evés, dohányzás, rágás, stb. ) , de látens módon mindenképp megvan minden orálisan fixált személyben az összes tevékenység iránti hajlam.
2015. aug. 4. 23:45
 7/9 anonim ***** válasza:
2015. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Statisztikailag reprezentáns mintám nincsen saját tapasztalatból, szóval nem vonnék le messzemenő következtetéseket a dohányzási szokások és az orális szexhez való viszonyulás összefüggéseiről, de se rám, se arra a három férfira nem igaz, akikhez valaha annyira közel kerültem, hogy ezt "tesztelni lehetett", csak mi pont fordítva voltunk ezzel a két dologgal, mint te.


De mondjuk lehetünk mi is kivételek, akik erősítik a szabályt.

2015. aug. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is dohányzok, mégse szeretek szopni, talán mert férfi vagyok...
2015. aug. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!