Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A swingert próbálta már valaki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A swingert próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
Milyen volt?
2015. aug. 6. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen voltam anno párommal is és voltam egyedül is jó volt és nem kell a sok lenéző és erősen kritizáló véleményre hallgatni

Ha komolyan érdekel a swinger ki kell próbálni veszteni nem fogsz vele de ha bejön akkor nagy élmény lesz!

2015. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mennyire lenne vevő erre a barátnőm, én úgy vagyok vele, hogy sok mindent kipróbálnék szex terén, mert sok mindent is ki kell szerintem próbálni. És hogyan kerültetek kapcsolatba azzal a párral akikkel együtt voltatok? Valamilyen oldalon ismerkedtetek, esetleg klubban? Vagy régi ismerősök, barátok?
2015. aug. 6. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:

a club ban több pár van 8-10 pár is szokott lenni ha szerettek ismerkedni akkor van rá mód le ülhettek beszélgetni akivel szimpatizáltok és el dönthetitek hogy akartok e a másik pártól valamit lehet táncolni és esetleg elvonulhattok fürdőzni szaunázni közösen és ismerkedtek közben

Mi így ismerkedtünk meg anno párral első alkalommal de párcsere nem volt csak mikor már jobban ismertük egymást mert többet is találkoztunk és amikor már jól ismertük egymást akkor volt párcsere is

A közvetlen régi baráti körünkből nem volt aki szóba jöhetett volna és nem is akartuk hogy egy próbálkozás kérdéseket és összeveszést okozzon!

Akik különben is club ba járnak azokkal könnyen és tabu mentesen tudtok ismerkedni!

És voltam magamban is de csak akkor lehet menni ha van rá igény hogy legyen szóló férfi is vagy jelentkeznek szóló hölgyek akkor mehet szóló férfi

Van pár aki igényli a + egy férfit de nem jellemző inkább párt keres mindenki!

1 ES VOLTAM

2015. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És hát igen a nők nem annyira vevők erre a dologra de ha elmondod neki hogy csak először szét néztek és ha nem tetszik akármikor el jöhettek és semmi nem kötelező amit nem akar akkor hátha kíváncsi lesz mi is így mentünk el első alkalommal nálunk sem rajongott a dologért először de látta hogy nem olyan aminek sokan le írják és amit egyébként gondolnak róla

Ha jobban bele gondol az ember egy strand sem különb mert itt is fehérnemű van mindenkin általában és csak akkor veszik le ha akció van

2015. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a beszámolót, hasznos volt számomra. Még csak annyit szeretnék kérdezni, hogy ilyen klubbokra az ember hol talál? Sima böngészés a neten?
2015. aug. 7. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem javaslom, eléggé aberrált dolog vadidegenekkel sexelni. Arra meg ne nagyon számíts, hogy jóképű pasasok és bomba nők vannak ott, leginkább ápolatlan lehasznált kövér 40-50-es mamsik meg papókák járnak oda.
2017. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!