Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogy viselkedtek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy viselkedtek egy kapcsolatban e téren?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm számomra mindig furcsa volt. Én alapvetoen egy viszonylag visszahúzódóbb személyiség vagyok, de amikor vele voltam nyilván kívántam, sokszor jól esett volna akár csak egy hosszabb csókolózás stb. Azonban amikor találkoztunk ( eleg ritkan, hetente max 1, de inkabb ritkabban) valahogy sosem kereste az alkalmat sosem bujt hozzam , igy bizonytalan voltam. Ti kezdemenyeztek neha azert?
2015. aug. 6. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha mar volt baratnod akkor mit agyalsz azon hogy kezdemenyezz e?


Amugy meg nslam alap hogya pasi kezdemenyezzen!

2015. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
szerintem, az elején a férfi udvarol ,de azért a nőnek is kell jeleznie érdeklődését. később mikor már jártok szerintem mind a két félnek kell kezdeményezni...hiszen a kapcsolat két félről szól
2015. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kezdeményezésnek kölcsönösnek kellene lennie, tehát simán lehet, hogy mindketten egymástól vártátok. Egyébként csak a kezdet nehéz, aztán úgyis kialakul, hogy mennyi érintésre, intimitásra van szüksége a feleknek.
2015. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!