Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmet izgattam nyelvemmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet izgattam nyelvemmel, majd a kezemmel. Hirtelen kilövellt neki két-három csepp pisi, de nem tudom, hogy akkor most elélvezett, vagy esetleg ettől függetlenül is történhetett ez?

Figyelt kérdés
Ezután megtörtént, szexeltünk, de úgy érzem, hogy akkor nem élvezett el. (csak én)

2015. aug. 5. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Pofán hugyozott? Há' sz.r ügy ember
2015. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ún. spriccelős orgazmusa volt. Amúgy igen, nagy valószínűséggel el is élvezett, nem is akárhogyan. Viszont azon sem kell meglepődni, ha közösülésnél nem élvezett el, mert nagyon kevés nő képes tisztán hüvelyi úton elmenni. Van olyan nő, aki élete során át sem él hüvelyi orgazmust, csak csiklóorgazmust. :/
2015. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni nem szoktatok? :-)
2015. aug. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg a 2-est! :-)

Nem pisilt az arcomba, mert akkor éppen kézzel simogattam.

Szoktunk beszélgetni, de ezt valóban nem beszéltem meg vele, mert a pisit ő szégyennek fogta fel. Én ott helyben megnyugtattam, mert már olvastam ilyenről, és azonnal kapcsoltam, hogy nem kell megijednem.

Nagyon szeretem őt, és annak örülök, ha neki örömet okozhatok.

2015. aug. 5. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:

# 4


Szerintem akkor nyugodtan beszélgess vele utólag róla, és nyugtasd meg, hogy tényleg nincs semmi gond, és az igazából nem is pisi. (Nem biztos, hogy ő tisztában van ezzel, talán még azzal sem, hogy létezik "spriccelős orgazmus", főleg ha még fiatal és nem túl tapasztalt. Ha érdekel, hogy mi az a folyadék olyankor, akkor rá tudsz keresni a neten a Skene-mirigyre, ahol keletkezik.)


Máskor, ha nem vagy teljesen biztos benne, hogy volt-e orgazmusa, szerintem nyugodtan kérdezd meg tőle utólag, biztos inkább figyelmességnek fogja érezni, mint faggatózásnak, ha nem azt érezteted vele, hogy esetleg ne lenne rendben, ha nem sikerül minden alkalommal - attól még lehet neki is nagyon jó érzés a szeretkezés testileg-lelkileg, ha orgazmusa nincsen.


(De ha ilyen ügyes is és odaadó is vagy vele, akkor gondolom, akkor többnyire van is neki. :-)

2015. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem tetszett neked irányítsd hozzám, én imádom a fröccsenő puncit és azt is ha bepisil közben ;) 31F
2015. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem irányítom sehova. Mint mondtam, nagyon szeretem őt, és annak örülök, ha neki örömet okozhatok.
2015. aug. 7. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!