Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet csinálni ha anyum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet csinálni ha anyum miatt cikiznek a haverok?

Figyelt kérdés

Szóval anyum külsőre elég fiatalos, jól néz ki meg mellé kihívóan öltözködik, még akkor is ha haverok itt vannak. Már egy éve folyton olyanokkal cikiznek hogy így meg úgy megdugnám, meg elkezdi részletezni mit csinált vele tegnap este (de persze poénból), mindenki bejelölte már FB-n, meg ilyen kisebb bókokat mondanak neki amit anyum elég lazán vesz és csak mosolyog rajta.

Próbáltam már vele beszélni de semmi, az mondja ne zavarjon engem ha jól érzi magát a bőrében, meghogy ne én mondjam meg neki mit vegyen fel és mit nem. Mit tanácsolnátok hogy a haverok ne cikizzenek miatta?

Én 20 vagyok, anyum 39, a haverjaim meg 20-22 évesek ha számít valamit.



2015. aug. 5. 16:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szia. Én lány vagyok és elég ismeretlen szituáció ez számomra.

Gondolom ha bármi is lenne anyukád és egyik haverod között, eléggé zavarna ugye? Mármint, a helyedben engem is zavarna...szóval érthető :)

Nem tudom, hogy mi a helyzet anyukáddal. Írtad, hogy nincs férje. Barátja sincs? Vagy valaki, akivel találkozgat? Mert ha nincs akkor tényleg az jön le, hogy őt nem zavarja a helyzet. Meg hát persze, ha csinos nő, és megnézik, az csak plusz önbizalmat ad neki:)


Szerintem a haverjaiddal komolyra véve a szót kellene beszélned, megmondani hogy ez már nem vicces és tényleg zavar. Te sem mondasz ilyeneket az ő anyukájukról.

Nem tudom hogy csak "haverok" vagy tényleg jó barátok is, amennyiben igen, meg kell hogy értsék. :)

2015. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Barátom haveri körébe nonstop megy ez a megdugnám anyádat de senki sem veszi komolyan... Értelmes barátok között ez csak vicc.
2015. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Mutass be szülédnek, aztán majd elverem ezeket a nyikhajokat.


Béla bácsi

2015. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Van ilyen fordítva is!

Régebben volt egy fiatal lány a barátnőm, aki nyolc évvel volt fiatalabb. (N21/F29) Aztán egy év után szakítottunk és összejöttem később a barátnőm anyjával. (N40/F30)

- Volt két jó évem, nekik pedig egy - egy! :)

2015. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

szia

ez pofon egyszerű anyukáddal hiába beszélsz ő jól érzi magát a bőrébe... és ez így van jól... tehát arról a részről nem tehetsz semmit... viszont másik részről ott vannak a barátaid... mond meg nekik hogy már nem bírod ezt tovább és ha egy kicsit is jelentesz számukra abba fogják hagyni... és ez meg érthető... sokak nem bírják ha anyáznak nekik... vagy bármi hasonló... lehet úgy gondolják hogy ezzel neked nincs bajod és amiatt csinálják... szolj rájuk és kész...

2015. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Fingkirály ***** válasza:
Béla bá, Béla bá, trükkös Béla bá :))))
2015. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!