Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet csinálni ha anyum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet csinálni ha anyum miatt cikiznek a haverok?

Figyelt kérdés

Szóval anyum külsőre elég fiatalos, jól néz ki meg mellé kihívóan öltözködik, még akkor is ha haverok itt vannak. Már egy éve folyton olyanokkal cikiznek hogy így meg úgy megdugnám, meg elkezdi részletezni mit csinált vele tegnap este (de persze poénból), mindenki bejelölte már FB-n, meg ilyen kisebb bókokat mondanak neki amit anyum elég lazán vesz és csak mosolyog rajta.

Próbáltam már vele beszélni de semmi, az mondja ne zavarjon engem ha jól érzi magát a bőrében, meghogy ne én mondjam meg neki mit vegyen fel és mit nem. Mit tanácsolnátok hogy a haverok ne cikizzenek miatta?

Én 20 vagyok, anyum 39, a haverjaim meg 20-22 évesek ha számít valamit.



2015. aug. 5. 16:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
92%
honnan veszem ? hát mert én is bepróbálkoznék nála, és szibte mindenki egy oylan nőnél aki egyedülálló, 40 közeli és egy bomba nő
2015. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
és hidd el lefogják szarni, hogy neked az anyud.
2015. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Oké remélem azért valaki a kérdésre is válaszol..
2015. aug. 5. 16:43
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

mit lehet csinálni ? hát semmit nem tudsz.


Mivel anyud is így öltözködik, gondolom vágyik arra hogy leygen vkije. Akár szexkapcsolatra is. De, hogy msot a fülébe ültetted azt hogy ne így öltözködjön me gstb, mert téged zavar és hoyg a barátaid miatt...


Ez szeritnem óriási öngól volt. Így öneki is beindul a fantáziája és lehet flörtöl vmelyik sráccal majd és hát tudod mi lesz ebből...

2015. aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
14# Én nem érzem semmiféle öngólnak, egyszerűen megpróbáltam vele beszélni ennyi..
2015. aug. 5. 16:51
 16/26 anonim ***** válasza:
54%
Mutasd már, pont kíváncsi vagyok :D
2015. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Gordon70 ***** válasza:
100%
mi lenne....csak egy kistesó valamelyik haverodtól....
2015. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, itt egy normális válasz:


Ha zavar, hogy ezzel húznak, szerintem két dolgot tehetsz:

1. támadj vissza. Vagy azzal, hogy majd akkor hiszed, amit mondanak, ha hallod ahogy döng az ágy a szomszéd szobában, addig ne legyen akkora a pofájuk. Vagy szólj be nekik, hogy én viszont a ti anyátokat bottal sem piszkálnám.:)

2. csinálj úgy, mintha tetszene neked, amit mondanak, röhögd ki őket. Esetleg ha valamelyik nagyon belelendül a részletekbe, hívd néha apunak.

2015. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
szerintem meg mondd meg anyudnak ,hogy remélem nem akarsz lefeküdni vmelyik haverommal, ugye ?
2015. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
18# Ezt a 2. variációt komolyan mondod?
2015. aug. 5. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!