Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez perverzió?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez perverzió?

Figyelt kérdés

A normál, hagyományos szex híve vagyok, de van egy műfaj, ami nagyon izgat, de a barátőmnek még nem mertem róla beszélni. Ez a nyálcserés szex (spit swap), ettől valamiért nagyon be tudok indulni. Szerintetek ez beteges? Ti mit szólnátok hozzá, ha a csajotok/pasitok ezt kérné tőletek?


[link]


2015. aug. 5. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy az. De mi a gond vele? Szerintem egy XXI. századi embernek lazán be kéne vállalnia ennyit. Nem nagy cucc.


"A normál, hagyományos szex híve vagyok"


Hát... most kiderült, hogy mégse :D

2015. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mondjuk nekem nem jön be...21/l, de ha felhoznák akkor sem lenne gond, mert elmondanám, hogy nekem nem tetszik ,de kipróbálhatjuk.
2015. aug. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem bejön, csak a férfi csinálja nekem, és ne lekötözzön, hanem fogjon le, legyen erős.

És én is a hagyományos szexet kedvelem. Azt hiszik az emberek, hogy akkor már valami "vadabbat" nem is akarnak, mert prűdek vagyunk -.-

2015. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

be KELL vállalnia ilyet... ez kemény. Elvárás... még úgyis sértő, hogy én voltam az, aki azt írtam, hogy bevállalnám és izgat.


De hát, ilyenek a mai férfiak.

2015. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt rá példa, hogy az kérték tőlem köpjem le, megtettem, de engem ez nem izgat. ÉS fordítva sem.
2015. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"be KELL vállalnia ilyet... ez kemény. Elvárás... még úgyis sértő, hogy én voltam az, aki azt írtam, hogy bevállalnám és izgat.


De hát, ilyenek a mai férfiak."


Kéne=kellene. Senki nem mondta, hogy kell. Én mindössze magamból indultam ki. Ha én szeretnék valamit, akkor remélem, hogy a barátnőm nyitott rá, épp ezért elvárom magamtól is, hogy nyitott legyek az ő fantáziáira.

2015. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!