Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lenne esélyem husszon éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne esélyem husszon éves nőknél vagy kizárt?

Figyelt kérdés
Tul korán akartam komoly kapcsolatott szűz maradtam volt már barátnőm nem vagyok ronda sem . Nem régen interneten elkeztem beszélgetni egy korombeli 21 éves lányal közel lakunk egymáshoz ő mondta hogy szivessen talalkozna velem nem mondta hogy randi vagy ilyesmi nekem meg fordult a fejembe hogy lenne -e esélyem nála . 1 közel lakunk egymáshoz 2.egy az izlésünk 3.mindketten már dolgozunk.

2015. aug. 4. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
És akkor most konkrétan mi a kérdés?
2015. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy szűzként lenne-e esélyem .
2015. aug. 4. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet még örülni is fog neki! :D
2015. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
esély az mindig van ! probálkozz idős nőkknél
2015. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És szerinted az idős nőknél ez miért lenne előny?

Én, az "idős nő", 39, biztos nem vállalnék be egy kezdőt.

21 évesen viszont simán, szerintem ez egyáltalán nem probléma. Egyébként meg ne mondd meg neki, azért egy fiúnál ez nem olyan egyértelmű. Max. mondj neki annyit, hogy nincs sok tapasztalatod. Annak valóban még örülni is fog.

2015. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#5-ös miért raktad idézőjelbe hogy idős nő ? :D 39 évesen hagyd elmenni azt a tévképzetet hogy még fiatal vagy :D egy vén p*csa lettél :D törődj bele

18/F

2015. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!