Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem, bizarr ez egy kicsit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem, bizarr ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

A barátnőm szereti,ha szex után levezetésképpen,nyalhatja a fenekemet.


Legelőször mikor ezt kérte tőlen nagyon megdöbbentem,de most már csak nézem közben a tv-t.


Különben szerintetek is bizarr?



2015. aug. 4. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem, örülj neki.
2015. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit furcsa, hogy ez neki a levezetés..de én is szoktam nyalni a barátomat, bár ő élvezi is.
2015. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is nyaltam már a barátnőm fenekét, mondjuk nem levezetésképp, épp ellenkezőleg :D semmi rossz nincs benne.
2015. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
" most már csak nézem közben a tv-t." Ez aztán a szex!!
2015. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem, ez tök norm, nekem a fenekemről szokott reggelizni.
2015. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
De előtte lefűrdesz, vagy van hogy nem frisen modva csinálja?
2015. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha te nem élvezed, minek hagyod?


Én nem szoktam a pasim fenekét nyalni... de nem az hozza meg az élvezetet, ha a másik is élvezi? Minek csináljam egy olyan embernek, akit ez nem indít be? Kérdező, ne értsd félre, nem téged szóllak l. Tényleg kissé furcsa a dolog.

2015. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd kérte, mutathatnál egy kicsit több érdeklődést hátha egyszer mégis megtetszik. Egyébként egyáltalán nem bizarr van aki csak álmodozik róla, nemhogy felajánlják neki. Inkább szerencsés vagy, hogy ilyen barátnód van.
2015. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A szerencse nem attól függ, hogy mennyire bevállalós a párja, hanem attól, hogy mennyire illenek össze.

Akkor szerencsés valaki, ha hozzáillő párt talál.

Azért, mert te irigykedsz, attól nem lesz a Kérdező szerencsésebb.

2015. aug. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Először is nem irígykedek csak szolidáris vagyok a tásadalom ebben a témában hátrányt szenvedő tagjaival. Az pedig nem létzik, hogy két ember az élet minden területén egyet ért. A kérdezőt viszont csak az érdekli bizarr-e. Én erre értettem a szerencsét bár őt ez valószínű nem érdekli.
2015. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!