Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy zajlik egy BDSM szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik egy BDSM szex?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nagyon tág fogalom de nem igazán értem, hogy megy ez pedig tetszik.

Szóval ha valaki nem annyira prűd, hogy leírja mit hogy szokott csinálni annak örülnék.

Leginkább a domináns férfi submisszív nő felállásra lennék kíváncsi.


2015. aug. 4. 04:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kikötözöm a csajomat az ágyhoz, nádpálcával elfenekelem, majd hátulról megdudom. Nálunk így megy.
2015. aug. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
A BDSM szeánsz egy picit különbözik a normál szextől abban az értelemben, hogy nem létezik egy sablon. Annyiban lehet keretet húzni rá, mint egy személyre szabott edzésre. Nálam ez kb ilyen: Koszonessel indul, lany előttem áll majd letérdel es megcsókolja a lábfejem. Aztán általában valamilyen feladat jön, tehát pl mondja el az összes szexuális fantáziáját az elozo szeánsz óta. Vagy szolgaljon fel a hátán egy csésze kávét es legyen a labtartom amíg megiszom. Ha jól csinálta meg a feladatot és meg van kedvünk kap újat. Ha nem, akkor bünti és gyakorlás. Eztán a jutalom jön a jó viselkedésért. Ez általában orgazmus, vagy lehet egy kívánsága hogy mit tegyek vele. Volt olyan aki itt egy durva fenekelest kért.. Ha összességében jó volt, akkor elelvezhet és csak aztán kell kielégítenie engem. Ha összességében rossz, tehát nem teljesítette a megbeszélt elvárásokat, akkor durva esetben orgazmus megvonása kellő izgatas után, vagy csak engem elégít ki és neki nem szabad egy napig magához nyúlni... Ilyenek. Perszeminden fugg attól, hogy mennyire ismerem a szubot, mióta vagyunk együtt, vagy csak alkalmi... 24 Dom F
2015. aug. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Prűd és bdsm egy mondatban?:P
2015. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a hangulattól függ, van hogy kikötözés, fenekelés, vad szex és ennyi,de van olyan is, hogy különböző dolgokat kér tőlem:lábcsók, vagy mondjak bizonyos dolgokat, puccsítsak be neki meztelenül az asztalon amíg ő mással foglalkozik stb. Mivel én sokszor megmakacsolom magam jó sok büntetés van, de ezt élvezzük mindketten és orgazmusom az mindig van, nagyon odafigyel rám. Imádom!!!!
2015. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!