Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nagyon vonzó férfit, akivel lehetett volna szex, de nem mentem bele. Tudom, hogy van kapcsolata, ezért én elvi okokból elutasítottam. Szerencsére nem találkozunk sűrűn, és az is igaz, hogy totál ellentétei vagyunk egymásnak, tehát az egész irracionális úgy ahogy van. Mégis róla fantáziálok és nem tudom kiverni a fejemből.
2015. aug. 4. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd lesz valaki más.
2015. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Probalj valaki mast keresni. Tudom nehez, eltem at hasonlot. De egy ido utan talalsz mast es elmulik. :)
2015. aug. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 orton ***** válasza:
gyors módja ha lefekszel valakivel azonnal :D de mivel valami azt súgja az írásod alapján nem vagy ilyen könnyed, ezért flörtölgetés is meg fogja tenni szvsz
2015. aug. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!