Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok, 7 éve vagyok együtt a férjemmel. Van egy kislányunk, aki 3 éves. Összességében jól megvagyunk, nem nagyon vannak gondjaink, szép lakásunk van, stabil anyagi háttér, a párommal sincs semmi gond, tehát elégedett vagyok az életünkkel. Az utóbbi időben talán kicsit többet vitázunk, de semmi vészesen komoly. Most van az az időszak, amikor azt érzem, hogy elmélyül a szeretet, de nincs már meg az az izzó szenvedélyes valami köztünk,bár ennyi év után ez szerintem normális... A gond ott kezdődik, hogy a férjemnek van egy nálam jóval idősebb ( 46 éves ) ismerőse, akivel néha összejár. Eddig sosem találkoztam vele személyesen, mert külföldön élt, de pár hónapja visszaköltözött, azóta többször is találkoztunk. Nem tudom az okát, de a kezdet kezdetétől úgy érzem, hogy nagyon vonzódom hozzá szexuálisan... Ráadásul szinte minden nap ír nekem facebook-on, hol a páromról érdeklődik, máskor mesél valami vicces történetet stb... Nagyon egy hullámhosszon vagyunk.Ezzel nem is lenne gond, de én egyre inkább nem csak barátként tekintek rá...Mit tegyek? :-(
2015. ápr. 17. 17:30
 1/1 anonim válasza:
Semmit.Ha van benned önbecsülés akkor nemteszel semmit hanem éled tovább az életed.
2015. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!