Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elsosorban ferfiaknak szol a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsosorban ferfiaknak szol a kerdes! Mennyire melyen erint titeket, ha azt tudatja veletek a baratnotok/parotok, hogy nem vagytok jok az agyban?

Figyelt kérdés
Az rendben van, hogy meg kell ilyenkor beszelni, de ezutan mennyire szar erzes az egesz?

2015. aug. 3. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem volt még ilyenben részem, de valószínűleg először nagyon srosszul érezném magam, aztán egy beszélgetés után megpróbálnék jobban teljesíteni. feltéve, ha az a beszélgetés normális körülmények között zajlik és nem csak egy hiszti az egész.
2015. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert esetleg úgy kéne közölni, hogy tényszerűen, miket szeretnél másként, nem rávágni a homlokára egy pecsétet, h "nem vagy jó".
2015. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem kicsit se hatna meg:D
2015. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy világ dőlne össze bennem.
2015. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ilyen még sosem volt velem. Két dolog miatt: mindig kommunikáltunk, kinek mi hogy jó. Másodsorban pedig jó vagyok a szexben.

De, ha ilyet mondana, előbb gondolnék arra, hogy nem ad megfelelő visszajelzéseket, hogy neki mia kedvence, hogy imádja. Nem saját technikai gondra gondolnék.

2015. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem férfi vagyok, szóval bocs, hogy hozzászólok, és azt sem tudhatom, hogy mennyire vagy nyitott egy ilyen tanácsra, de szerintem érdemes lenne elővenned minden érzelmi intelligenciádat - meg esetleg cica-micás simulékonyságodat - és ahelyett, hogy ilyen bántó formában tudatnád a barátoddal/pároddal, hogy te valamivel nem vagy megelégedve a szexualitás terén, amivel óhatatlanul az önérzetébe gázolsz és rombolod a szexuális önbizalmát akkor is, ha nem szeretnéd, inkább azt fogalmaznád meg, hogy mit szeretnél máshogy, mire vágynál, mit tudna tenni azért, hogy te még jobban élvezd vele a szexet.


(Fontos az őszinteség, de azért gondolj bele, hogy téged fordított esetben hogy érintene a dolog, és számítana-e neked nem csak az, hogy mit tesz szóvá a párod, hanem az is, hogy hogyan. Nem vagyok egy nebáncsvirág, de engem igen rosszul érintene egy olyan kijelentés, hogy "nem vagy jó az ágyban" mondjuk ahelyett, hogy "Úgy szeretném, ha .... / Az olyan jó érzés lenne nekem, ha .../ Figyi, én annyira vágyom arra, hogy .... stb.


(Ha van kedved, olvashatsz arról a fajta kommunikációról olvasnod a neten, amit úgy hívnak pszichológiában, hogy "én nyelv", és nagyon leegyszerűsítve az a lényege, hogy ha bármi súrlódásod, konfliktusod van valakivel, akkor nem őt magát kritizálod, amit a legtöbb ember akaratlanul egyfajta, a személye elleni támadásnak él meg, és ezért gyakran egóból reagál rá, ami nem feltétlenül a megértés, a nagyobb harmónia és a megoldás irányába viszi a dolgokat, hanem azt fogalmazod meg neki őszintén, hogy bizonyos viselkedése, az, amit mond vagy tesz, rád milyen hatással van, milyen érzéseket vált ki belőled, stb.)


A kérdésedre visszatérve, szerintem ha két értelmes, egymás szerető ember tud őszintén kommunikálni a szexuális vágyairól, igényeiről, és egyformán fontos nekik, hogy a másiknak örömet szerezzenek, akkor nem sok olyan problémájuk lehet ilyen téren, amit ne tudnának megoldani, ha meg igen, akkor lehet, hogy nem egymás mellett van a helyük.


(Ha ezen már túl vagytok, és nem találtak nyitott fülekre a kéréseid, mert a párod hozzáállásával van gond, nem azzal, hogy nem tudja, hogy mitől lehetne jobb neked, akkor bocs a felesleges körökért.)

2015. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os: ez nagyon jó, köszönöm, hogy megosztottad
2015. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A 6os hozzaszolasaval teljesen egyetertek es nyilvan minel finomabban kozlom a dolgokat, ugy gondolom ez eleg egyertelmu, de az alap kerdes csak annyi, hogy egy ilyen beszelgetes utan mennyire fog ugymond maradando nyomot hagyni? Ha majd mas baratnoje ugyan ugy mikor eljon az ido, hogy intim kapcsolat legyen koztuk, akkor ez befolyasolja a jovoben hogy rosszul erezze magat emiatt..?
2015. aug. 3. 22:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen. Vannak kritikák, amik mindig benne maradnak az emberben. Van, hogy miután már megváltozott, akkor se tud szabadulni a tévképzetektől. Ez viszont már az ő hibája. Egy normális egyén idővel fel tudja dolgozni és nem okoz neki problémát a későbbiek során.
2015. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
.
2015. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!