Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki hogy nekem ez így nem elég?

Figyelt kérdés

A pasimnak nehezen áll fel, vagy ha fel is áll, hamar lekonyul, legtöbbször pont kicsivel azután hogy berakta. Emiatt mindig nyal, vagy ujjaz, hogy nekem is jó legyen, de az az igazság hogy nekem az nem elég, ujjazni magamat is tudom, ahhoz nem lenne feltétlenül szükséges egy másik ember is.


Az a kérdés, hogy hogyan lehet az ilyesmit úgy közölni hogy ez neki ne legyen bántó, ne érezze magát rosszul miatta? Vagy mit lehet csinálni hogy ez ne legyen így? Lehet hogy a gumi miatt konyul le neki, és ha anélkül csinálnánk jobb lenne? Ha lehet inkább elkerülném ennek a témának a felhozatalát nála, de így meg nekem ez nem elég.


2015. aug. 3. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
szólj neki, hogy szükséged van a szexre és nem csak az orális dolgokra...az én párom is lekonyul a gumitól, nem is használjuk, másképp védekezünk. De én például mikor lecsappant a szexuális életünk elmondtam neki nyíltan, hogy keveslem, megértette. A szexről nyíltan kell beszélni különben honnan tudja a másik mire vágysz, hogy szereted
2015. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Volt itt egy kérdés nemrég, szerintem a pasid tette fel, hogy nem kívánja a barátnőjét és ezért nem áll fel neki, hogy közölje ezt vele, hogy ne sértődjön meg..
2015. aug. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
kerdezzed meg mitol nem all neki fel(lehet faj neki, esetleg elszoritja, nem hozod elegge lazba, vagy epp tulzottan, es regota all neki)... latatlanba eleg nehez megmondani mi baja lehet... ovszer az azert szorithatja mert a meret nem jo.
2015. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele és ha utána sem jó akkor jöhet a kék pirula :D tuti állni fog neki vagy 2 órán át :D
2015. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
4. Tévedés, a kék pirula is csak akkor hat, ha van nemi vágy, ha nincs, akkor baszhatja (vagyis nem)...:D
2015. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Veszel egy doboz dragon powert a a potenciaáruzház.com-on

Amit kapsz kapszulát szétszeded a benne lévő port meg elkevered egy teában, vagy amit éppen iszik. És olyan merevedése lesz hogy reggelig le sem mászik rólad.

2015. aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha semmilyen gyógyszert ne tegyél az italába, ételébe a tudta nélkül! Tilos! Eü. dolgozó vagyok, tudom, mit beszélek. Lehet egy rosszulléte akkor, amikor elmegy tőled, és meg se tudja mondani, hogy mit vett be, mitől van. Veszélyes játék.
2015. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Eszembe se jutna ilyet csinálni.


Aki azt írta volt egy hasonló kérdés, be tudná linkelni?

2015. aug. 3. 16:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt, és mióta áll fenn ez a gond?


Hogy érzed, a kapcsolatotok más téren mennyire van rendben?

2015. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

21 évesek vagyunk, kb 1 hónapja vagyunk együtt, és az első együttlét óta.


A kapcsolat milyenségéről nem sokat tudok mondani így ennyire az elején, én jónak tartom.

2015. aug. 3. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!