Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez ezt hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez ezt hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Életemben először voltam prostituáltnál, de sajnos a szerszám valamiért nem akart szuperálni többszörös nekifutással sem. Nagyon ciki volt, napokig rosszul éreztem magam utána, de elhatároztam, hogy újra elmegyek hozzá, nem hagyom annyiban a dolgot. Elég ideges típus vagyok és nehezen tudok ellazulni, szinte már "ráparáztam" a dolgokra az alkalom előtt és közben is, biztos ez is közrejátszott amellett, hogy először voltam. Szerintetek hogy lehetne ezt az idegességet, szorongást leküzdeni úgy, hogy semmi gond ne legyen odalent sem?

2015. aug. 3. 05:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Növessz golyókat. No nem szó szerint hanem képletesen. Úgy menj oda, hogy TE VAGY A FÉRFI. Csak így működik a dolog. Te vagy a teremtés koronája (feministák kíméljenek). Te vagy az irányító. A női nem benned bízik meg. Te véded meg őket ha a szükség hozza.


Ez az egyetlen módja, hogy felálljon legközelebb. 10 éve mondta nekem nagyapám a következőeket: "Édes fiam két dolgot fogadj meg az életben. Először is minden fontos döntés előtt maszturbálj. Főleg ha nő is van a dologban. Másodszor pedig ne gondolkozz ösztönös dolgokban, hanem csak cselekedj. Főleg ha nő is van a dologban."


A másodikat akkor nem értettem teljesen, de ma már szerintem tudom, hogy mire gondolt. Egy férfinek magabiztosnak kell lennie. Egy férfinek vezetnie kell a többieket. Egy férfi nem mutathat gyengeséget ösztönös dolgokban, mert akkor elveszíti a nők "bizalmát".


Egy apró példa is jutott ehhez eszembe. Minden bizonnyal nincs olyan férfi aki ne szexelt volna már védekezés nélkül (megszakításos módszerrel) legalább egyszer. Ilyenkor két féle képpen történhetnek a dolgok.

A férfi ráparázik és végig azon agyal, hogy teherbe ejti e a nőt (és vagy meg is teszi, vagy nem áll fel, vagy szerencséje van). Illetve magabiztos és teszi a dolgát, időben kihúzza és kész. Az aggódást ráhagyja a nőre. Ő megtette a dolgát, teljesített.

2015. aug. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mantis religiosa ***** válasza:

Az #1-nek igaza van. Ne stresszeld magad. Te vagy aki fizet, te mondod meg mi és hogy legyen, ő csak kiszolgálja az igényeid, te pedig élvezd nyugodtan, egy prostinál nincs semmi teljesítmény-kényszer, elvárás. Ha nem megy, max kidobott pénz, de nem kudarc élmény.


A másik lehetőség, hogy élőben nem olyan volt, mint a fotón, aztán elment a kedved a dologtól. Amíg be nem mégy, és oda nem adod a pénzt, akkor bármikor mondhatsz nemet, elvégre, ez egyfajta átverés.


A legközelebbi alkalommal, igyál meg egy 3/2 boroskólát előtte, ellazít agyilag, és fickósabbnak is fogod magad érezni.

2015. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja le kell chillezni magad előtte. Menj el a háziorvoshoz és kérjél xanax-ot... (Frontin) vagy ha találsz otthon, mindig felírják az öregeknek, hogy el bírják viselni az életet. Minden háztartásban van.


0.25 mg-nak szinte semmi hatása nincs, csak annyi, hogy kicsit ellazulsz, kevesebbet idegeskedsz. még 0.5 mg-nak sem olyan durván punnyadás a hatása... Előtte persze próbáld ki. Rászokni nem lehet, csak ha hónapokig zabálod naponta.


Másik lehetőség a pia, de a piálással vigyázni kell, mert nem hat túl jól az erekcióra. Persze ha lehúzol 1-2 páleszt vagy 2 deci bort az segíthet. Vagy próbáld ki pl a rumkólát. Cuba Librét... Egy időben nagyon sokat ittunk belőle, és mondhatom a világ legjobban pörgető piája. Attól szexrobottá válsz :D

2015. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az 1# válaszoló amúgy arany bölcsességeket mondott. Nagyon egyet tudok érteni vele. A mai metroszexuális feminista világban pont ezeket a férfias dolgokat felejtjük el, ezért ilyen töketlen takonygerinc ez a férfigeneráció. Ezért nyomják el sokszor papucsba a nők a férfiakat. Sajnos én is kicsit ilyen típus vagyok, szorongó félénk jellem, aki nehezen teremt nőkkel kapcsolatot (idegen csajokkal) ha össze is jön általában 10/9-ből kifogom az erőszakos feminista harcos amazonokat, akik kb a földbe tapossák az embert ha nem kap észbe az ember.

Ilyen kommentek mindig segítenek kicsit, és rávilágítanak, hogy erősíteni kell a hím vadász énemet.


Kösz a hosszászólásod cimbora!:)

2015. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy a rumkólától (Cuba Libre) ha mértékkel ittuk sose rúgtunk be, semmi szédölgés szétfolyós beszéd mint egy pár sörtől... hanem iszonyat elkezdtünk pörögni. Mintha kokain lenne, mentünk előre mint a tank, folyamatosan nyomtuk a szöveget jókedvűen és eskü mindig akadt a horogra valami csajszi. Abszolút oldja a szexuális szorongást és emellé nem punnyadsz be. Hajrá :)
2015. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ mindenkinek ;)
2015. aug. 3. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Smaci nincs? Vagy nem akar?


Nekem pont ezért kell, feloldaná a gátlásokat. Sokszor gondolkoztam hogy elmegyek, csak úgy kiváncsiságból, mert izgat a gondolat, a szituáció meg minden, még akkor is, ha aktívan élem a szexuális életem.


Tudom furcsa, de ebbe ne menjünk bele. Viszont mikor felviszek egy nőt a szobámra, akkor is úgy tudom csak megdugni hogy smárolok vele.


Nincs szó arról, hogy nem áll fel, vagy hogy nem leszek tökös meg ilyenek, de te esetben ez egyrészt megoldhatná a problémát másrészt engem meg ellazit. Szóval csók nélkül is megy a szex nálam, csak nem lazulok el.

2015. aug. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!