Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat olyan férfi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat olyan férfi, aki nem jön be nekem? N

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van egy nagydarab, pocakos férfi, aki állandóan szexuális célzásokat tesz nekem, meg simogat. Soha nem jönnék össze vele, de van, hogy maszturbálás közben róla fantáziálok. Volt valakinek hasonló tapasztalata,amikor olyan valakit tartunk izgatónak, akitől amúgy undorodunk?
ma 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak az izgat valamilyen szinten, hogy ilyen kendőzetlenül kifejezi, hogy vonzónak talál, nem?
ma 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Tudat alatt nagyon vágysz a szexre. Bizonyára régen szexeltél utoljára.
ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez előfordul, pszichológiai tény, hogy sokszor azokkal fantáziálunk, akik iránt undort érzünk. Meg kell vizsgálni az egészet mélyebben.
ma 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Szexhiányos vagy és jelenleg vele lehetne valami, tehát próbálsz a realitásnál maradni.

Nekem is van pocakos, aki izgat, saját magát kövérnek hiszi, de szerintem nem az, mert magas és férfias. Haja is sok van. Nagyon bele tudnék túrni szex közben.

Van valaki más, aki viszont alacsony is, arcra is inkább csúnya, nem is túl izmos, mégis állandóan zavarba jövök tőle. Rájöttem, hogy a hangjára gerjedek. Valahogy nálam ehy szexi férfihang mindent visz, főleg mert a hang sokkal többet elàrul a személyiségről, mint a külső.

ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez már extra pszichozis borderline szint 😂


Eleve miért zaklat szexuálisan az a dagadék?

ma 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet nagyobbat is fogsz élvezni ha hagyod hogy belédélvezzen lihegve, mint ha valami korodbeli séróbáróval maszatolnál. :D
ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!