Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy borotváljam le a puncim?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy borotváljam le a puncim?

Figyelt kérdés
Próbáltam szőrtelenítő krémmel az csípett,próbáltam borotvàval borotvahab nélkül akkor húzta a szőrt és próbáltam borotvahabbal akkor pedig nem szedte le normálisan és azóta viszket. Mit csinàljak, hogy csupasz legyen a puncim? (Gyanta és társai ki vannak zárva :"D)

2015. aug. 2. 17:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Borotvahab! (Én mondjuk borotva zselét használok)

Hagyd rajta pár percig, hogy megpuhítsa a szőrt

És amik kész vagy, arcszesszel kend be!

Akkor nek fog viszketni

Tuti jó lesz

38f

2015. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Van elekttomos, de amilyen ügyetlen vagyok magamba vágom és azzal se sikerült :c
2015. aug. 2. 18:15
 13/15 anonim ***** válasza:

Én pasiként úgy csinálom, hogy a nagyját a szőrnek elektromos borotvával elszedem és amikor csak kevés van rajta akkor habozom be és szedem le kézi borotvával. Ha rezgő fejű borotvád van az még jobb. Az arcszesz csíphet.

24F

2015. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Rettentő béna lehetsz...
2015. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sima borotva. Többször is átmehetsz rajta.

De készülj fel rá, h az első után nagyon kisebesedik.

2015. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!