Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez miért van így? Ez valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van így? Ez valami fétis?

Figyelt kérdés

Dolgozom a munkahelyemen, ahol férfi a főnököm. Jelenleg szingli vagyok.


A főnököm rengetegszer tett szexuális megjegyzéseket, viszont jól is estek, mivel iszonyatosan begerjeszt az a helyzet hogy ő a főnököm és engedelmeskednem kell neki és az is, hogy olyan igazán macsó típus.


Én csak 19 éves vagyok ő meg 36. Suli mellett dolgozok. Tegnap az irodájában viszont lefeküdtem vele. Piszkosul élveztem. Viszont mindig az van hogyha bemegyek dolgozni, hogy vágyom arra, hogy "használjon".


Barátnője nincs, viszont engem áthívott magához a hétvégére. Elvileg meg akar lepni valamivel... (a fizetésemelésen kivül, amit úgy poénból kimondott szex után, majd azt mondta hogy komolyan gondolta. Félre ne értsetek nem érdekel a pénz, csak jól adta elő.). Az a valami nem "pénz" se nem "anyagi" dolog ezt elárulta.


Részben ezért is bolondulok meg érte mert nagyon domináns pasi, emellett pedig nagyon vicces, minden helyzetet jól kezel, és odafigyel magára, egészségesen eszik, mozog, sportol, edz.


Miért vágyom mindig arra hogy lefektessen? Ha áthív és valami komolyabb szándékai vannak akkor is izgatni fog a dolog? Már ha ez a főnök-beosztott viszony átmegy egy párkapcsolati formába?


Nem tudom mi lesz ebből, csak szeretném tudni. Jelenleg nagyon jó a viszonyunk, ezt nem szeretném elrontani. Viszont ha valami szándéka van és belemegyek abból ez az egész varázs, hogy bemegyek dolgozni, és vágyom arra, mikor akar használni a főnököm nem fog elmúlni?


2015. júl. 30. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Akár még komoly kapcsolat is lehet belőle
2015. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz belole semmi kulonos. A fonok csaja leszel egy darabig es kesz. A kollegaid idovel rajonnek es utalni fognak, a fonok meg dobni fog egy ido utan. Ne aggodj, amit ugy is szeretsz, hasznalni azt fog egy darabig.
2015. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem tudom kérdező, biztos te vagy a csaj a szürke 50 árnyalatából...



hmmm, milyen csodálatos és misztikus dolgokkal van tele az unvierzum..sose fogok rájönni a válaszra

2015. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kollégáim drukkolnak nekem :) Mindenkivel jó a viszonyom.
2015. júl. 30. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább nem mondok semmit, mert túl bántó lenne....
2015. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kamuszagot érzek
2015. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5-ös nyugodtan leírhatod minden vélemény érdekel.


6-os, ha nem tudsz normálisan hozzászólni inkább ne szólj hozzá. Attól hogy számodra neked kamu vagy nem, nekem még egy fontos "esemény" jelenleg az életemben.

2015. júl. 30. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!