Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj, ha az első előtt nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha az első előtt nem szeretnék orált?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem baj, de úgy nem lesz az igazi.
2015. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

a; fiú vagy, vagy lány

b; kapni, vagy adni nem szeretnéd?

2015. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, bocsi, ezt mondjuk illett volna elmondani.

Egyiket se :/ Tehát ez az egész nagyon távol áll tőlem, úgy érzem.

2015. júl. 30. 20:09
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyaltak már? Nem? Akkor, miért utasítod el azt, amit a lányok 99%-a élvez? Nálam szóba sem jöhee olyan csaj, aki elutasítja a nyalást. A furulya más. Azt maga dönto el, akarja e. Ha nem is adsz, legalább azt engedd, hogy te kapj ;)
2015. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
* jöhetne
2015. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első előtt én sem akartam orált. Úgy gondoltam, hogy minden, ami a szeretkezéshez tartozik, az akkor történjen meg, amikor már le is fekszek a párommol.


És az nem igaz, hogy anélkül nem lesz az igazi. Úgy lesz az igazi, ha nem vagy nyomás alatt.

2015. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Noren1989 ***** válasza:

Az első mi előtt, csillagom?

Amúgy, ha se adni, se kapni nem szereted...na az lesz baj, később.

25/F

2015. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha szex előtt kipróbáljátok az orált.
2015. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell olyasmit tegyél, amit nem akarsz. Lehet idővel majd nyitott leszel rá. Viszont ha most megteszed úgy, hogy nem akarod igazán, lehet soha nem fogod élvezni, mert kényszernek érezted.
2015. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Fiatalok vagytok és rendszeresen szeretkeztek. A fiú első magömlését nem szeretnéd orálisan élvezni, csak a második vagy harmadikat.

Értem.

A baj az, hogy a második vagy harmadik magömlést már nehezebb, hosszabb idő kiváltani, kizárólag orális együttléttel. A fiúk többsége szereti a jól előkészített előjátékot és ennek kezdő része az orális bevezető.

2015. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!