Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez normális dolog?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel szeretkeztünk ma és mikor orgazmusa volt akkor elsírta magát nem csak könnyek hanem rendes sírás plusz valami folyadék is kijött a punciából .

Lehet azért éli meg az orgazmust igy mert terhes ?


2015. júl. 30. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszer-egyszer előfordul, hogy egy kivételesen jó szex után a lány elkönnyezi magát. Ezt vedd bóknak ;)


23/F

2015. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy terhes lehet-e, azt nektek kell tudni, de abból ítélve, amit leírtál - legalábbis ha tényleg szokatlanul sok folyadékot láttál, nem csak az izgalmi váladékot - egy spriccelős orgazmust sikerült okoznod neki, ami nagyon intenzív gyönyörrel jár.


Szóval jó eséllyel nem bánatában sírt, de szerintem nyugodtan beszélgethetnétek arról, hogy mit élt át veled. :-)


Amúgy nem biztos, hogy könnyen meg tudja fogalmazni, de amikor nekem folynak a könnyeim orgazmus közben, meg utána még percekig, akkor valami nagyon felszabadító, katartikus érzést élek meg, egyfajta beszűkült tudatállapotban.


Nyilván mindenki máshogy éli meg, de nyugi, ez a fajta sírás nem rosszat jelent, hanem éppen nagyon jót.


Ha máskor is előfordul, és a barátnőd nem akar vagy nem tud róla beszélni, akkor ne ijedj meg, ne kérdezgesd, ne akard vigasztalni, a legjobb, amit ilyenkor tehetsz, az az, hogy szorosan magadhoz öleled és hagyod sírni.

2015. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így hogy kedvesem orgaznus után elsírta magát már többször is és eleinta kérdezgettem hogy mi a baj nem volt jó és veszekedés lett a vége. Mostanában én is azt szoktam csinálni hogy átölelem és akkor minden rendben. Bár tegnap pl azért sírt mert szeretkezés után majdnem bepisiltem és kiszaladtam a mosdóba és mire vissza mentem össze volt omolva.????
2015. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!