Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindig undorodni fognak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig undorodni fognak a fiúk az olyan lányoktól akiknek meg van égve a teste?

Figyelt kérdés
baleset miatt
2015. júl. 30. 07:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Ezek a hegek halványodnak, és van, akinek ez kevésbé fontos. Ha fiatal vagy, később jobb lesz, tapasztalataim szerint pl. a 14-20 évesek világa olyan, hogy ha nem olyan a hajad vagy az arcod, akkor kitaszítottként élhetsz. Később ezeket az embereket is befogadják, és 30 évesen már azokra néznek hülyén, akik a kinézetük alapján ítélnek meg másokat.
2015. júl. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
En nem itelnek meg emiatt senkit.
2015. júl. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ennyitől biztos nem...
2015. júl. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fiúk közt is vannak értelmesek és kevésbé értelmesek. Aki az előbbi csoportba tartozik, az biztosan nem fog kinevetni, a többiekkel meg nem tudsz mit csinálni.
2015. júl. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Hiszen nem tehet róla
2015. júl. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van bőrhibám (vitiligo) én kifejezetten örülnék, ha találnék egy szintén különlegesebb lányt magam mellé :D 25/F
2015. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A fiúk lehet hogy igen

A férfiak nem

Én elég csúnyán pikkelysömörös vagyok 3éves korom óta. Voltam kitaszított, lekezelt nagyon sokáig.

Huszonéves koromban tanultam meg elfogadni a testem. Ezáltál mások is elfogadóbbak lettek

Lehet hogy elcsépelt mondat, de a szépség tényleg belülről fakad

32 éves 2gyermekes anyuka vagyok

2015. júl. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem undorodnék tőle. Hol van megégve ?
2015. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is egy balesetben megéget a fél arcom. Soha egy nő nem nézett rám. Látom hogy mindenhova néznek csak rám ne kelljen. Nem nagyon akarnak velem beszélgetni. Tudom hogy ronda vagyok. Meg is mondom ezt nőnek. Ha felszállok a metróra buszra csuklyát húzok a fejemre hogy semmi ne látszódjon az arcomból.
2015. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha jó lelkű kedves vagy én semmi kép
2015. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!