Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nem ér semmit az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem ér semmit az ilyen nő?

Figyelt kérdés

Az olyan, aki nem szereti lenyelni, bár megteszi, aki nem akarja análisan, aki nem akar se piercinget, se tetkót?

Normál szex szinte semmi, havi kettő talán, mert ezek miatt én nem érdemlem meg, mivel ezeket nem adom meg.


2015. júl. 29. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom minek jossz ossze egy elvetemult barommal. Irnal privit es elmagyaraznad?
2015. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

az első mondatban említettek nem igazán érdekelnek, viszont a havi két szex az uh...

hány éves vagy?

2015. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Megbántam, hogy kiírtam, mert szokta olvasgatni a levelezésemet, így ha megtudja, hogy anonim bár, de "kibeszéltem", kapok. Bocs még egyszer, remélem tudom töröltetni a kérdést. Elcseszett ez az élet. Üdv mindenkinek.
2015. júl. 29. 10:01
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ugyan már ezekkel a sztereotípiákkal. Aki meg megteszi ezeket azokat meg lek*rvázzák meg egyebek. Szerintem mindenki tegyen saját belátása szerint,amennyire tud próbáljon a kedvese figyelmében járni és keressen olyan párt akivel hasonló beállítottságúak.


Nemrég (17-18 évesen) szokás volt a barátnőim között a játék,hogy 'én még sohasem..' (nem tudom,hogy ismeritek e,de mindegy is) és az elején még bevállaltam,hogy leszoptam,lenyeltem stb.. aztán már nem.

1. Rájöttem,hogy ez senkire se tartozik

2. Ribinek tartottak (azok a lányok akiknek már több egyéjszakás kalandja volt, én meg még mindig csak egy fiúval voltam).


Az a felvetés,hogy nem ér semmit az ilyen nő azt meg te is tudod,hogy baromság úgy ahogy van. Nem attól lesz nő egy nő,mert lenyeli,ugyanmár. Vagy szereti valaki csinálni vagy nem. Ne ilyeneken görcsölj.


Amúgy nekem kicsit nagy a szexuális igényem,de szerintem a havi kettő az irtó kevés.

2015. júl. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
totál gáz vagy
2015. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak ha napi szex van, nem 2 hetente...
2015. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Scav ***** válasza:
100%

Hagy ott a p*csába az ilyet. Mi az, hogy "kapsz"? Mit? Hozzád sem érhet, ha nem akarod.

Nekem pl. nem baj, ha nem nyeli le a nő. Az anál sem érdekel. Piercing és tetkó előny, ha nincs egy nőn. Havi 2 szex viszont kevés nekem.

Mégegyszer: szakít, keres mást!

2015. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 WhiteLabel ***** válasza:
A párod egy sötét bunkó.
2015. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a pasit. Nincs piercinged, nincs tetkód, lenyeled ugyan, de nem tesz boldoggá, ezért csak kéthetente egyszer dug meg. Ha tetkód lenne, akkor tíz naponként, ha tetkód is, akkor hetenként? Basszus, ha egy férfinek nem jön be a nő, bármilyen oknál fogva, akkor azt nem dugja. Ilyen nincs, hogy valakit érdemei szerint dugunk!

Amúgy téged sem értelek, hogy miért nem vágtad ki, mint a macskát sz@rni, az első ilyen megnyilvánulása után.

2015. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a "normál szex" szerinte egyfajta jutalomfalat, amit ki kell érdemelned ezzel-azzal, amire te nem vágysz, akkor a helyedben összeszedném a maradék egészséges önbecsülésemet, és keresnék egy őszinte választ magamban arra a kérdésre, hogy mégis mit keresek egy ilyen férfi mellett.
2015. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!