Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom nem élvez el szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem élvez el szex közben. Azt mondja, gumiban nem érez semmit. Igaz lehet?

Figyelt kérdés
Na jó, azt még beveszem, hogy gumiban nem túl jó, engem is lohaszt, de se orálisan, se kézzel történő rásegítéssel nem megy el. Gumiban is eddig csak max 2 x ment el. Le se merem írni, mióta járunk. Mikor rákérdeztem, azt mondta, hogy a fiúknak csak egy lövésük van és tartogatja... Nekem fura, mert eddig olyanokkal volt dolgom, akik egy kis tapizástól, pettingtől, játéktól is elmentek. Van okom aggódni? Át akarok majd térni a tablettára, de ha utána se jön össze neki, akkor teljesen kétségbe fogok esni, hogy nincsenek-e meleg hajlamai.

2015. júl. 22. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

hát nem tudom mi lehet, mondjuk a meleg hajlamot következtetést túlzásnak érzem, bár ki tudja :D

én szintén nem érzek semmit gumiba, annál az is jobb ha kiverem magamnak, de azért 1-2 óra után el tudok ha nagyon arra koncentrálok

hogy oráltól miért nem megy el, az már komolyabb kérdés, mert ha a végén csinálod akkor azt az egy lövést sem kell már tartogatnia, hanem elengedhetné magát... szóval fura, de amúgy ha meleg lenne akkor szerintem fel se állna neki rád, szóval ettől talán nem kell tartanod


összegezve: fogalmam sincs, erre így nem lehet válaszolni, szerintem kérdezz rá, a szex érthető, azt kérdezd meg oráltól miért nem megy el ha úgy akarod neki befejezni

2015. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

LoL. Ti lányok azt hiszitek, hogy a férfiakra rá néztek, és már dűl is a sperma eső.


Attól mert nem megy el, nem meleg. Ebben a kánikulában, nem csoda, ha besül a tár. Orális és kézimunka közben minek a gumi?


Ha nem sikerül annak lehet testi, lelki oka is.

Ha testi, akkor orvos a megoldás. Ha lelki, akkor egy alapos beszélgetés.

2015. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem a gumi miatt van!

Valószínűleg vannak problémái, hogy pontosan mik azok, azt meg mi nem tudhatjuk.

Az én kedves páromnak speciel teljesen mindegy, hogy hideg van, vagy meleg, hogy orális vagy kézi kényeztetésről van szó, hogy szex közben gumit használunk (mert a gyógyszert ki kellett iktatni az egészségem miatt), neki mindig sikerül-sikerült elmenni.

És a korábbi pasikkal sem volt ilyen téren gond.:)

2015. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

A gumi azért nagyon sokat tompít a szexuális ingereken.

Ettől még biztosan nem meleg.

Örülj neki,hogy nem durran el 2 perc alatt.

2015. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"LoL. Ti lányok azt hiszitek, hogy a férfiakra rá néztek, és már dűl is a sperma eső."


Na, azért ennyire öntelt nem vagyok :D


"Attól mert nem megy el, nem meleg. Ebben a kánikulában, nem csoda, ha besül a tár. Orális és kézimunka közben minek a gumi?"


Időjárástól függetlenül se megy el. Most nem hónapokról beszélek, hanem lassan évekről sajnos. Kézimunkánál és orálnál pedig természetesen nem hord gumit.


"Ha nem sikerül annak lehet testi, lelki oka is.

Ha testi, akkor orvos a megoldás. Ha lelki, akkor egy alapos beszélgetés"

Ez is megfordult bennem, de szegényem annyira kényelmetlenül érzi magát, ha felhozom, hogy nem tudna róla felszabadultan beszélni velem. Hogy elmenne-e orvoshoz, ahogy mások is ajánlották? Talán. Ha több év alatt se jön össze és már nagyon kényelmetlen kezd lenni a dolog. Emiatt el nem hagyom, szeretem, de mindig lelkiismeret furdalásom van, hogy nem élvezi az együttlétet. Remélem megjön az inger, ha tablettára váltok.

2015. júl. 22. 19:33
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem lehet,hogy méretileg nem passzoltok egymáshoz és tág vagy neki?
2015. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Gumiban én sem tudtam soha elélvezni.. egyszer sem...
2015. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Gumi tényleg lohasztja az élvezeteket. sokszor én sem tudtam elmenni tőle. De sose tartogattam, orálnál mindig elmentem, majdnem mindig kivéve az első 1-2 alkalomnál mert akkor a lánynak is az volt az első.
2015. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
# 2-es vagyok. Itt akkor orvosi okok lesznek. Akár ciki akár nem, én elmennék az orvoshoz a helyében.
2015. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gumiban én se érzek konkrétan semmit se. Alapból elég érzéketlen, orálnál se tudok elmenni. Élvezem, de elmenni nem tudok. Ha kézzel folyamatosan csinálja, az is legalább fél óra. Nem, nincsenek meleg hajlamaim és nincs semmi lelki problémám se. Szerintem normális, de hátha ír valaki valami megoldást. :)
2015. júl. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!