Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom nem élvez el szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem élvez el szex közben. Azt mondja, gumiban nem érez semmit. Igaz lehet?

Figyelt kérdés
Na jó, azt még beveszem, hogy gumiban nem túl jó, engem is lohaszt, de se orálisan, se kézzel történő rásegítéssel nem megy el. Gumiban is eddig csak max 2 x ment el. Le se merem írni, mióta járunk. Mikor rákérdeztem, azt mondta, hogy a fiúknak csak egy lövésük van és tartogatja... Nekem fura, mert eddig olyanokkal volt dolgom, akik egy kis tapizástól, pettingtől, játéktól is elmentek. Van okom aggódni? Át akarok majd térni a tablettára, de ha utána se jön össze neki, akkor teljesen kétségbe fogok esni, hogy nincsenek-e meleg hajlamai.

2015. júl. 22. 19:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2015. júl. 23. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!