Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az amikor nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az amikor nincs barátnőm átnéznek rajtam a csajok, mikor van akkor meg többen is nézegetnek, mosolyognak rám?

Figyelt kérdés
Furák vagytok Ti Nők!
2015. júl. 28. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Ugyanezt minden boldog párkapcsolatban lévő nő is leírhatná.


A titok: a boldog és magabiztos kisugárzás vonzza az ellenkező nemet.

2015. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nők megérzik ha egy pasi foglalt és mivel a nők hülyék, ezért nekik az kell ami már más csajé.
2015. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez szerintem azert van mert meglatszik a kisugarzasodon. Ha van no, akkor az ember jokedvu, magabiztos, stb, amit megereznek es szeretnek a nok. Ha nincs csaj, akkor meg...
2015. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez fordítva is így van. Amikor nekem nem volt barátom, akkor rágörcsöltem, és nem is lett. Amikor meg volt, akkor vidám voltam, kiegyensúlyozott, mosolygós, és többen kezdtek volna velem.
2015. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet,De bocs egész nap nem tudok mindenkire mosolyogni..
2015. júl. 28. 16:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem írtam, hogy mosolyogj egész nap mindenkire, csak arra feleltem, hogy miért van ez így. 4-es voltam.
2015. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell túlbonyolítani, nem létezik semmiféle kisugárzás. Ennek az okozója egyetlen ember, név szerint Murphy.
2015. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miert kellett lepontozni
2015. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Néhány ember olyan hülye... :/ Nem vagyunk mi nők, furák. Velünk is ugyanígy van általában. Ha van pasim, mosolygok, mert lelkileg és testileg kielégít. Felszabadulok, "kinyílok", mondhatnám. Mások észreveszik a vidámságot, és az ebmernek (legyen az férfi vagy nő) jobban bejön egy nyugodt, nem frusztrált, mosolygós, vidámabb, magabiztosabb ember.


Ez nem azért van, mert a nők hülyék, és mindig a másiké kell nekik... Ti tényleg nem vagytok normálisak.


És igen. A kisugárzáson múlik. De ne hidd el, ha nem akarod.

2015. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért mert ha van valakid, akkor nem ők lesznek az ügyeletes jó csajok, nem fogsz odamenni megalázkodni előttük és a kicsi egójuk ezt nem viseli el.
2015. júl. 29. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!