Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nem ábrándultok ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nem ábrándultok ki a Halott Pénzből, mikor azt halljátok tőlük, hogy "a szexben az ölelés a legjobb"?

Figyelt kérdés
Ebből nem az jön le, hogy ezek a fiuk szeretethiányos, buksisimogatásért ácsingózó, nyafka mamlaszok az ágyban?

2015. júl. 27. 10:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem nagyon tetszik, amit csinálnak. Jó a zene, passzol a hang, ott van a szöveg. Ha neked ebből a sorból ez jön le, akkor egy ölelésre lehet szükséged. :)
2015. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Tyűh kérdező, te aztán igazi nőcsábász lehetsz :D A nőid imádhatnak veled lenni :D
2015. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt fejezi ki, hogy a szexben a szeretet a legfontosabb és nem az élvezkedés. Hát én más gondolkodású férfival nem is kezdenék.:)
2015. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

11: egyetértek, ebben a szalon-hiphop kategóriában tök jó amit csinálnak! Sőt, az ölelést is szeretem, és hál istennek hiányom sincs belőle. Na de szex közben??!

12: köszi, nincs okom panaszra;)

2015. júl. 30. 23:27
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

A halott pénzt nem szeretem, a szexben pedig tényleg az ölelés az egyik legjobb :)


21/L

2015. júl. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMM! Halott Pénzből nem lehet kiábrándulni
2015. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
a 16-odik válaszolóval teljesen egyet értek :D
2015. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én a kemény szexet szeretem, de nincs jobb annál, mint amikor a vége előtt a párom átölel :)


21/L

2015. szept. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az egész csapat egy nagy gagyi,sablonos tenyérbemászó nyálas szövegeik vannak. Mikor szól a rádióban mindig mintha egy tehénbőgését hallanám olyan az énekes hangja. ahh hányingerek hatásvadász gagyi szövegekkel.
2020. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Most komolyan. Én nem szeretem a Halott Pénzt. De ez egy metafora. Nem azt jelenti, hogy szó szerint át kell ölelni a másikat, hanem hogy valaki a szeretkezést részesíti előnyben a random szexszel szemben. Ehhez nem kell atomfizikusnak lenni.
2023. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!