Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti a barátnőtökkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti a barátnőtökkel fiúkkal kapcsolatban szexuális téren miről szoktatok beszélni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem sok mindenről. Jobban szeretem magamnak megtartani, ami az ágyban történt köztünk.
2015. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb így:


- Jó volt vele?


- Igen, nagyon!



Ritkábban:


- Jó volt vele?

- Kielégít?

- Igen!


- Jó volt vele?

- Nem!

- Béna?

- Aha ...



20L

2015. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából azt amit a második is írt. A szexuális életem a magánügyem, és a barinőimnek is, van ezer más dolog amiről dumálhatok velük. :)
2015. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek szinte mindent elmondok hogy mit hogy csinalunk a baratommal az elso alkalomtol, ha rankjon a beszelhetnek :D neki mindent elmondok :)
2015. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van akinek részletesen mindent elmondok, de általában csak annyit hogy jó volt e
2015. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy barátnőm van, de ő igazi barát. :) Vele az ég világon mindent megbeszélünk... Hogy mikor szexelünk, hogy csinálta, hova élvezett, mennyire volt nedves, vérzett, nem vérzett, nemi bajok, mekkora a farka, merre görbül, milyen a szaga, milyen az íze... :D Én mindig nagyon nyitott voltam ilyen téren, aztán ezt sikerült ráragasztanom, nálunk semmi sem tabu. :) Néha még mindig viccelődik, hogy én milyen perverz vagyok... Mással nem beszélnék ilyesmiről, de vele bármit. :) 26/N
2015. júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!