Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan hogy meggyűlöltetek egy fiút akit azelőtt imádtatok, vagy megundorodtatok tőle pedig azelőtt vonzónak tartottátok?

Figyelt kérdés

2015. júl. 25. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, ha olyat tesz, akkor életszerű amit leírtál és nálam teljesen természetes. Lehet hogy "vonzó", de ha tajparaszt, akkor viszontlátás.
2015. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szerettem, de ő mindig leszart engem. Már találtam olyant, aki szeret..de ez 12 évvel ezelőtt volt. Viszont még mindig érzek iránta egy olyan "meg fogom ölni azt a szart".
2015. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!