Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, aranyat ér egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, aranyat ér egy olyan férfi, aki kiválóan, mesterien tud nyalni?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy a legtöbb férfi tud dugni, azonban nyalni már kevesen tudnak nagyon jól.

2015. júl. 24. 16:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen van nyelvük, csak nem mindegy, hogy hogyan csattogtatja. Ha érted mire gondolok. :)
2015. júl. 24. 17:08
 12/19 A kérdező kommentje:

9-es.

Mi tetszett a legjobban a cikkben?

2015. júl. 24. 17:09
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
# 11: Ha csattogtatja, az régen rossz. :P
2015. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Csattogtatás alatt azt értettem, hogy mennyire jól használja. :) Ha jól használja, akkor bizony az nem rossz, sőt...


Olvasd el.:

[link]

2015. júl. 24. 17:14
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Tartalmilag és formailag is jó. Jókat ír, és jól. Szinte felizgatott, ahogy olvastam. Jó, nem minden megállapítása 100%, mert van, ami nekem például nem jön be, de a legtöbb nőnek igen, de többször leírta: figyeld a nő reakcióit közben! Talán ez a legfontosabb.
2015. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
De gondolom rájöttél te is, hogy nő írta a cikket. :)
2015. júl. 24. 17:20
 17/19 anonim ***** válasza:
Eleinte gyanakodtam, de nem jöttem rá. Mindegy, ha nő is írta, sok igazság vagyon benne :)
2015. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Tudod, sokan nem tudnak dugni, hanem szivattyúzni :\ :D
2015. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Köztudott, hogy a legtöbb férfi tud dugni"


Erről az jutott eszembe, hogy Vanessa Mae is tud hegedülni, meg a szomszéd lépcsőházban is egy srác, csak neked sem lenne mindegy, hogy esténként kinek a gyakorlását kell hallgatnod.


Én is tudok táncolni, tanultam is, meg Michael Flatley is tud, de nem véletlenül nem én pörgök-forgok ott a színpadon.


Lisa Gerrard is tud énekelni, meg én is, csak senkinek nem lenne mindegy, hogy engem kell hallgatnia, vagy őt:


https://www.youtube.com/watch?v=NBE-uBgtINg


De hogy valami hasznosat is írjak neked, ha érdekel ez a téma, és esetleg még nem olvastad, akkor itt van még egy "gyöngyszem" Dowdtól, egy korábbi gyakoris felhasználótól:


Emlékszem rá, hogy mikor először olvastam annak idején, kb. a felénél jártam, és már gravírozni lehetett volna a mellbimbóimmal. :-)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__5..

2015. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!