Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Akinél kezdeményezett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Akinél kezdeményezett már lány, szexre, vagy kapcsolatra, pontosan hogyan történt?

Figyelt kérdés
Nem nagyon ismerem fel a jeleket, vagy legalább is nem egyértelműen a lányoknál. Én meg nem merek lépni. Ha írnátok megtörtént eseteket, akkor talán ráéreznék jobban, és legalább lehet, hogy tudhatnám.
2015. júl. 24. 12:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a kommunikációs és kiszolgáló tevékenységet végzők sem mindenkivel kedvesek feltétlenül? Nah, ez már nehezebb feladat lehet eldönteni, hogy na akkor most mi is van...
2015. júl. 24. 12:51
 12/16 anonim ***** válasza:
nem tudom én mint nő ha egy pasit csak arra akartam, akkor kifejezetten mindig a szex felé tereltem a témát, és hamar rájöttek, hogy szexet is szeretnék...akkor vagy kézbe vették a dolgot, vagy megkérdezték, hogy mi lenne ha....
2015. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ez is elég konkrétnak tűnik, de gondolom nincsenek mindig ilyen egyértelmű helyzetek, vannak visszafogottabbak is, pedig lehet ugyan úgy akarnak ők is valamit?
2015. júl. 24. 13:27
 14/16 anonim ***** válasza:

átlagos arcom van, vékony vagyok nem vagyok kigyúrva...

igazából szerintem ezeknek a lányoknak az jött be, hogy poénkodtam velük és nem megijedtem tőlük...

nevetgéltünk és szerintem ez volt nekik pozitívum...

am kertes házról van szó :)


a babás lánynak 2 csomag zsepi volt ami meghozta :D

utcán találkoztam vele és a barátnőjével, látszott rajta, hogy nem rég sírt és kérdezték van e zsepim, hát nem volt :D mondtam nekik, hogy hozok, hazamentem és visszamentem 2 csomag zsepivel, kb 3-5 perc volt...a kedvességnek örült nagyon, de nálam ez nem volt olyan hű de extra...

egy kedvesebb idősebb embernek is vittem volna...

2015. júl. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az olyasmit viszont nem szeretem, amit #12-es leírt, nálam nem tesz jó benyomást, bár sokan szerintem nem reklamálnának, ha valaki ennyire lényegretörően felkérné őket keringőre. Ízlések és pofonok.

(#9 voltam)

2015. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez kb 35 éve volt. Ahol dolgoztam, rámsóztak egy szóló szakszervezetis üdülőbeutalót. Majd ott becsajozok, mondták kollégák. Elmentem este egy diszkóba, de sehol egy jó nő, kivéve a pénztárost. Zárás után rástartoltam, és egy kicsit beszélgettünk. Én elmondtam neki,hogy még szűz vagyok. Ő megmutatta nekem a romokat (Pécsett). A következő pillanatban a számban éreztem a nyelvét. Talán ott, és akkor lehetett volna több is, de ahhoz túl tapasztalatlan voltam, és olyan váratlanul ért a dolog, hogy hirtelen még merevedésem sem lett. Másnap közölte velem hogy mégsem akar velem járni. Ennyi.
2015. júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!