Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Akinél kezdeményezett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Akinél kezdeményezett már lány, szexre, vagy kapcsolatra, pontosan hogyan történt?

Figyelt kérdés
Nem nagyon ismerem fel a jeleket, vagy legalább is nem egyértelműen a lányoknál. Én meg nem merek lépni. Ha írnátok megtörtént eseteket, akkor talán ráéreznék jobban, és legalább lehet, hogy tudhatnám.
2015. júl. 24. 12:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem kis házibuliban volt már nagyon részeg voltam, új lány a csapatban (valamelyik másik lány csoport társa és kihozta) éppen néztük, hogy milyen zenét rakjunk be a címét mondták a sárcok a lány pedig kérdezte, hogy "Mit raktok be fiúk?" én meg mondtam, hogy ez nagyon király lesz meg meglátod (tényleg a zenére értettem) ő meg megsimogatta a lábam rámkacsintott és mondta, hogy reméljük (ő itt már a más dolgok berakására utalt :D )
2015. júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A szobámban voltunk és lesmárolt erőteljesen és utána az ágyra lökött és az ölembe ült szemben velem, ölelgetett csókolt el kezdte a nyakamat puszilgatni,végig nyalta utána le vette a pólómat és hátra lökött és el kezdett úgy csókolni..így történt :)
2015. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Harmadik elolvasásra elég jól megértettem :D Hát ez elég konkrétnak tűnik. És utána volt valami? Ha volt, akkor hogy folytatódott?
2015. júl. 24. 12:24
 4/16 A kérdező kommentje:

Második:


De minden előzmény nélkül? Vagy azért szemeztetek stb előtte? Mert ez így elég durván hangzik :D

2015. júl. 24. 12:26
 5/16 anonim ***** válasza:

Huhh van egy pár történetem :D soroljam? :D


Édes szájú vagyok, simán beleöntöm a számba a vaníliás cukrot, és egyszer húgom barátnője elvette tőlem aztén felrohant vele az emeletre én el akartam venni tőle és az ágyba dőlt be...és a mellei közé szorította a csomag cukrot...végül szép szóval elkértem tőle, de előtte próbáltam elvenni, de tudtam, hogy ha túl sokat "birkózok érte" akkor már nehezebb lesz leállítani a történéseket...

Ezt a csajt meztelenül is masszíroztam (csak ő volt meztelen), na az meg úgy kezdődött, hogy valami baja volt mondta, hogy masszírozzam meg, mondtam, hogy esélytelen...de ott baxtatott...mondjuk igaz előtte én kicsit durva voltam vele, de nem bántottam...


Volt egy gyerekes csaj aki konkrétan megkérdezte hogy miért nem feküdtem le vele amíg nem volt együtt a gyerek apjával...hát ő elég sokat megengedett...de én itt sem éltem a lehetőséggel...


Volt egy kis csaj akit akkor láttam életemben először, poénkodtam vele (húgom barátnője volt, ott volt anyáméknál) és sütöttek sütit és a kis galád beleevett a sütimbe...pontosan nem tudom mit akart, hozzám képest kislány volt, de lehet egy patront akart magába :D


7 év depresszió után végre meggyógyultam itt is ismerkedtem...és egy lány egy este írt egy üzenetet, több éjszakán keresztül chateltünk és végül összejöttünk, ennek lassan 1 éve :)


22F

2015. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, jó ezek még kisgyermekkori dolgok... Akkor még őszintébb az ember.
2015. júl. 24. 12:32
 7/16 A kérdező kommentje:

De ezek azért már jelek a javából... Ilyeneket észrevennék azért, bár ki tudja, lehet nem merném elhinni :D

Írjatok még! Nincsen kér egyforma történet!

2015. júl. 24. 12:36
 8/16 anonim ***** válasza:

kisgyerekkori? :D

16-20 éves voltam :D


a sütis kis csaj volt fiatal (14)

a barátnőm meg 21


am még volt pár ilyen eset...most hirtelen nem jut eszembe, de tudok még 2 csajt, csak a történet homályos :D


am az akit masszíroztam többször próbálkozott...

a gyerekes csaj is többször...

2015. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha ismeretlenekre gondolsz, akkor általában kocsmákban pultos, mekiben kiszolgáló(mi a hivatalos megnevezése?), ügyfél irodájában HR-es, autókereskedésben üzletkötő.

Részleteket nem szeretnék leírni.


A jelzéseket én se mindig veszem, általában csak feltételezem, hogy mindnekivel ilyen kedvesek. Ha van velem valaki, akkor legtöbbször rám kell szólnia, hogy ébredjek fel, különben elsétálok.

2015. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jó értem. Azt hittem még a 7 év előtt volt. De te akkor jóképű vagy? Vagy mire fel próbálkozott? Vagy csak egyszerűen megismertétek egymást, mivel ott voltak a lakáson, és egyszerűen megkívánt? Vagy hogyan kell ezt elképzelni?
2015. júl. 24. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!