Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kellene csinálnom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinálnom, hogy pasi lefekudjon velem?

Figyelt kérdés
Egy kicsit cicazni, jatszani akarok vele. De hogyan csinaljam?

2015. júl. 24. 11:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Múltkor már próbálkozott csóknál többel?
2015. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hat fogdosott, meg be akart ultetni a kocsija hatso ulesere, ha ez jelent valamit.
2015. júl. 24. 12:40
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kislány! Ha azt kérdezed, hogy mit kell csinálni, hogy egy pasi NE akarjon lefeküdni veled, azt megértettem volna. De az teljesen természetes, hogy hogy pasi le akar feküdni veled. Neked azért nem kell tenned semmit. Legyél ott, vegyen észre. Ennyi!
2015. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Csak ne szaporodj kérlek!
2015. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem terveztem draga, de kedves vagy, hogy figyelmezteted a magamfajta butacska lanyokat a vedekezes fontossagara!
2015. júl. 24. 13:24
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem értem a próblémádat! Ha már csókolózott is veled, akkor bejössz neki. Ha én eljutnék odáid egy lánnyal, hogy már csókolózunk, akkor már megvan a testi/kémiai vonzalom és megpróbálnám ágyba vinni.


Csókolóz újra vele, legyél nagyon szenvedélyes, rakd a kezét a fenekedre, melledre, belső combodra, ahol vágysz a simogatására és ha folytatja, akkor csak sóhajts a fülébe kéjesen. Ha erre nem dug meg, akkor veszett ügy!

2015. júl. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha megint be akar hívni a kocsi hátsó ülésére, hát menjél, bár abból másféle aktus lesz.
2015. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!