Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha nem olyan már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem olyan már a szeretkezésünk mint rég?

Figyelt kérdés
A párommal 2éve élünk eggyutt, eleinte kb. fél évig jó volt vele szeretkezni de ma már olyan hogy elalszok és olyan 2perc alatt elélvez, engem meg le se szar. Azóta volt olyan hogy megcsalt és az után lefeküdtünk, akkor jó volt vele. Én szeretném ha érzelmesebb lenne de ő szerintem észre sem veszi hogy nekem ez így nemjó. Beszélni meg ijen dolgokról nem szoktunk nem is szeretek.

2015. júl. 24. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Márpedig ez az ami nem fog neked varázsütésre megoldódni. Ezt nem lehet trükkökkel praktikákkal jobbá tenni hiszen ahogy leírtad azért nem élvezed a szexet mert nem figyel rád oda eléggé. Ha azt akarod hogy foglalkozzon veled és jobban odafigyeljen rád beszélned KELL vele erről ha jól esik ha nem. Kicsit én is olyan voltam egyébként mint te és csak vártam hogy majd egyszercsak jobb lesz végre észreveszi magát. Hát el mondom neked amíg neki így jó addig fel se merül benne hogy neked esetleg nem. És a férfiak még mindig nem gondolatolvasók hogy mindent csak úgy maguktól kitaláljanak. Lehet ez nem olyan téma amiről szívesen beszélsz de ha változást szeretnél nincs más mód. És hidd el az első pár alkalom lesz csak ilyen kellemetlen aztán már te is szabadabban beszélsz a dologról. (Ha már két éve együtt éltek szerintem simán beszélhettek ilyesmiről gátlások nélkül)
2015. júl. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bocs hogy ezt írom, de sztem kihasznál téged. nem érdekled.

neki legyen jó 2-3 perc és ennnyi.


aki szereti a másikat, az odafigyel rá, hogy igenis neki is jó legyen!


kényelmes neki, fix p*nci ennyi. tenni nem kell érte.


szerintem ott cs*szted el, hogy megcsalás után visszamentél hozzá...egyszerűen a szemében elvesztetted a "hatalmat" nem vagy kihívás, tudja hogy bármikor megkap, így nem is foglalkozik azzal hogy neked jó legyen.

2015. júl. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel a kérdéssel csak egy újabb bizonyítást adtál, hogy az emberi hülyeségnek nincs határa.
2015. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!