Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogyan szoktátok a farok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan szoktátok a farok szőrzetet eltávolítani, és mennyire?

Figyelt kérdés
Totál nullára a golyót, mindent, és a fannszőrzetet is? Hát az eléggé feltűnő lenne, hogy a fél mellkasom, hip-hopp csupasz lett. Vagy hogy működik ez?
2015. júl. 23. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én leszedem teljesen

nincs se a golyókon se felette szőr. és nem azért csinálom mert trendi, hanem azért mert rohadtul zavar ha dzsungelben fekszik a kígyó! ha meg rövidre van vágva akkor úgy szúr mint a fene. szóval kopaszon a legjobb és ehhez ha hiszed ha nem egy db jó éles borotva szükséges. ugyanolyan mint amivel az arcodat borotválod :)

2015. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
teljesen le mindent ott
2015. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Amúgy egy mai jobb csaj rosszul lenne, ha a dzsungelben kellene matatni? Vagy hogy van ez manapság?
2015. júl. 23. 22:41
 4/12 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólókhoz. barátnőm is így szereti, puha, nincsen semmi szőr ami beizzadjon, szúrjon.
2015. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt értem, de az egész hasamon ne legyen? Mert végül is összefüggő.
2015. júl. 23. 22:46
 6/12 anonim válasza:
Hány évesen kezdtetek el a borotvalast?
2015. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én 22 vagyok, de nem éreztem még szükségességét... Nem volt még barátnőm.
2015. júl. 23. 23:09
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem szőrös a mellkasom és a hasam is.

aztán van egy csík ahonnan meg borotválom

lehet hülyén néz ki de lesí*rom, mert utálom ha szőrös a farkam. amikor új csajjal találkozom akkor leszedem a teljes mellszőrzetemmel együtt. De ha nem kell tetszeni senkinek akkor csak a farkam kopasz

2015. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a teljes felsőtestemről leszedem,az intimszőrrel együtt.
2015. júl. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 aladar12 ***** válasza:
általában 0-ás géppel letolom felette, golyókon meg rövidre. mellkas felejtős, szerintem az már kicsit félreérthető.
2015. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!