Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A pasik mely testrésze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A pasik mely testrészeikről borotválják le a szőrt?

Figyelt kérdés

Szerinted melyik jobb:Csupasz vagy szőrös férfi test?

És mely testrészeikről borotválják le a szőrt?

PL: Hónalj,láb,intim szőrzet,mellkas,fenék,stb..



2015. júl. 23. 19:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

arc,pénisz,test lábamon karomon nem.

33-FF

2015. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A szőrös férfi jobb. :) Hónalj, pénisz, herék legyenek borotváltak, de máshol NE! :D 26/N
2015. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szubjektív. Ahol zavar, ott leborotválod, ahol nem, ott nem. Mások véleménye meg le van fosva lendületből, ívben, tarkóra.


Személy szerint: hónalj, intim borotva, minden más: trim hajnyíróval mert ha nem akkor:

https://www.youtube.com/watch?v=WmVXJ3hQrPo

2015. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nektek mit jelent pontosan a borotvált intim rész?

Teljesen csupaszra vagy csak fazonra igazítva?

2015. júl. 23. 21:21
 15/20 anonim ***** válasza:

Nálam teljesen csupasz most ugy értve ha nincs párom akkor nem borotválom se hol most élettársam van!

Ő igy szereti csupaszon :)

2015. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Arc, intim (csupaszon), hónalj!!!!!! Undorító, ha egy helyes pasinak szőrös a hónalja!

26L

2015. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Arc, hónalj, intim, fenék, mellkas alap, de jobban bejön, ha a lábát és a karját is szőrteleníti. :)


Ja és természetesen alap még az igényes rövid haj, és a szedett vagy igazított szemöldök is. :)

2015. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
29N
2015. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Csak az arc, semmi más ha férfiként akar kinézni!
2015. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem szeretem, ha a hónalj teljesen csupasz. Nem kell, hogy hatalmas bokrok legyenek ott, de azért látsszon, hogy szőrös. Intim területen sem zavar, esetleg attól tartok, hogy felsérti a gumit, így a páromnak csupasz.

Arckörnyéket szerintem te döntsd el, nyilván mindenkinek más, ami tetszik, vagy ami jól áll, én személy szerint borostapárti vagyok.

2015. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!