Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki el tudná magyarázni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki el tudná magyarázni, milyen érzés, mikor leszponak? A nyelv izgatja a péniszt inkább, vagy maga a verés?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 15:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
szerintem nem teljesen értelmezi egyikőtök sem jól ezt a vákuum témát, a lány szépen a szájába veszi és elkezdi szívni na most, kb. úgy tudom elmagyarázni, ha berakod 3 ujjad a szádba rászorítasz az ajkaddal akkor egész kellemes érzés, de ha elkezded szívni akkor a szád oldala is ráfog és ez a varázslat ezt nem tudják sokan, sokan csak az ajkukkal meg a nyelvükkel játszanak, de így kell nagy ingert kiváltani :D
2015. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Aztán, ha meglesz az első eksön, ne felejtsd el viszonozni a kedvességet a lánynak, aki elvarázsolt!
2015. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Pff... Ha már csak annyi lenne hátra, hogy megköszönjem...

2015. júl. 23. 20:27
 14/17 anonim ***** válasza:
51%
Hát hang alapján nagyon élvezik a férfiak :) de igen függ hogy ki csinálja mert nemmindenki tud jol szopni:) 21L
2015. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy milyen érzés, elméletben elmagyarázni nem igen lehet szerintem. Nem csak a partnered nyelvét érzed, hanem azt is, ahogy a puha ajkai körülölelik a péniszedet, és - akár szívó hatással, akár anélkül - fel le siklanak rajta. Gondolom, ez a makk koronáján, vagyis a legérzékenyebb részén különösen jó érzés lehet.
2015. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be, vannak jobb dolgok is, például a csók, vagy misszionáriusban szeretkezni.


42F

2015. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és megtudod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vákuumot meg 10-ből 1 csaj ha alkalmaz...
2015. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!