Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy reagálnátok? Barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok? Barátom elalszik miközben szopom.

Figyelt kérdés

Már nem egyszer esett meg. Este szokott történni csak. De annyira álmos nem lehet, mert utána ha felkeltem még órákig tv-zunk.

Első pár alkalomnál csak mellé feködtem mikor elaludt, vagy hangot csináltam és felkelt, de nem mondtam neki, hogy aludt és mintha nem is tudta volna.

Aztán legutúbbi alkalommal felkeltettem. És mondtam is neki, hogy aludt. Erre nagyon csodálkozott, meg bocsánatot kért.

Azt mondja élvezi, ls nem tudja milrt aludt el, sőt kicsit el sem hiszi, hogx aludt, de én biztos vagyok benne, mert ugy szuszogott, mint mikor éjjel szokott, és abba is hagytam vagy egy percre a szopást, és semmi reakció.

22L



#otál
2015. júl. 22. 21:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ez kamu
2015. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Húúú, elég kínos. Nem tudom, hogy reagálnék. Biztos dühös lennék, meg egy kicsit sértődött is.
2015. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
És áll a farka alvás közben,talán még el is élvezne ilyen állapotban?
2015. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert annyira ellazítottad? :) Lehet ezt jól felfogni. :)
2015. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Hát szerintem, ha tényleg élvezi, akkor nem alszik el.

Én tuti magamra venném, ha velem ez történne. :/

2015. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
3-> jó kérdés. ha elalszik áll a cerka vagy sem? Csak orálozáskor alszik be vagy akkor is ha épp lovaglod? :)
2015. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Harapj bele, soha többé nem fog elaludni közben.
2015. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kamu.

Most kaptam egy privit, hogy rosszul szopok.

Azt hozzátenném, hogy csomószor akarja, hogy szopjam, sokszor jobban akarja, mint a szexet. De való igaz, hogy sok idő míg elmegy: 45-60 perc.

Kozben sokszor kézre váltok, mindig ahogy épp kéri.


Arra gondoltam kerek perec megmondom tobbet nincs szopás este 7 után. xd

2015. júl. 22. 21:36
 9/23 RRR ***** válasza:
43%
hát,ha igaz, nem szopnám(ha csaj lennék)....minek
2015. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A cerka kezd lekonyulni egy idő után. Elején még áll egy kicsit, míg alszik, aztán 3-4 perc és kezd összemenni.
2015. júl. 22. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!