Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit szóltok az extrém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandorzsolt-fan kérdése:

Lányok! Mit szóltok az extrém pickup line-omhoz?

Figyelt kérdés

"Szia, sz*rul nézel ki, de én koprofíl vagyok."

Szerintetek müködne?

Ti megadnátok valakinek a számotokat, aki ilyennel próbálkozik?

Egyébként ez saját pickup line :)


2015. júl. 21. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
"Akkor verd csak tovább, a nyomodba se érek..." Én ezt adnám meg. :D
2015. júl. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És az enyémhez?


"Ketchup vagy majonéz?"

2015. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Majdnem olyan ütős és ellenállhatatlan, mint ha azzal ugranál elém, hogy "Hulla jól nézel ki, én meg nekrofil vagyok.", vagy "Állati jól nézel ki, tudtad, hogy zoofil vagyok?".


"Ti megadnátok valakinek a számotokat, aki ilyennel próbálkozik?"


Meg, de csak akkor, ha szeretnél hozzám eljönni egy nem túl szokványos terápiás ülésre, ha úgy érzed, hogy szeretnéd felderíteni, hogy tudat alatt miért hárítod a sikeres ismerkedést. :-)


"Egyébként ez saját pickup line :)"


Gyanús is volt, hogy nem Bödőcs Tibortól vagy Kőhalmi Zoltántól nyúltad le. :-))


(Amúgy arra jó, hogy tudod tesztelni, hogy hány megkörnyékezett csaj van tisztában a koprofil szó jelentésével, és hány kérdez vissza, hogy "mi a sz@r vagy?", mielőtt vérmérsékletétől függően megküld egy pofonnal.)

2015. júl. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tesó, ez nagyon beteg :D

Inkább ne próbálkozz ezzel!

2015. júl. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!