Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, veletek is előfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, veletek is előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés
Lebeszéltetek egy lánnyal szexet, akihez amúgy nem vonzódtok semmilyen formában, mert már nagyon ki voltatok éhezve, de aztán kivertétek, és teljesen elment tőle a kedvetek.
2015. júl. 20. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Bevallom, igen :/ De én megbántam hogy kihagytam :)
2015. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze, alapból még a saját páromnál is előfordult, hogy vártam, hogy haza érjen, mert nagyon kanos voltam és nem bírtam ki, kivertem, és utána már teljesen elment a szextől a kedvem aznapra.
2015. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 WalterWhite. ***** válasza:
Volt igen. Többször nekifutottam a dolognak, a lányt egyáltalán nem kívántam, megbeszéltük többször is hogy feljön hozzám, aztán a Marok Marcsa után már nem kívántam, és valami hülye indokkal lepattintottam..
2015. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, aki egyáltalán nem tetszik azzal nem beszélek le szexet.
2015. júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!