Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti eltudnátok így veszíteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti eltudnátok így veszíteni a szüzességeteket?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit nem olyan rég ismersz, találkozgattatok, de mondta hogy ő nem képes komoly kapcsolatot kialakítani, nem tudja elkötelezni magát. De te nagyon vonzódsz hozzá, és mégis úgy érzed neki tudnád adni a szüzességed, mert tudod hogy figyelne rád közben.

Viszont a hiba abban van, hogy te tudod hogy komolyabb kapcsolatot szeretnél vele kialakítani. Ti képesek lennétek így belemenni, ha már vágytok a szexre, de közben fennáll az esély hogy összetörik bennetek valami? Végülis a srác őszintén megmondta hogy komolyat nem szeretne, de ti ennek ellenére vágytok arra hogy ő legyen az első.

Nem tudom, hogy kell-e olyan nagy jelentőséget tulajdonítani az elsőnek, és megbánnám később, vagy úgy érezném, hogy így kicsit felszabadultabb vagyok.

19 évesen már kezdem azt érezni, hogy ha tovább várok az elsővel, akkor ez mindig csak feszültséget fog számomra okozni az ismerkedésben.


2015. júl. 19. 23:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha igazán érdekelted volna akkor nem akadályozza meg a kapcsolatotokat egy betegség. Ez csak kifogás, mert egyszer a betegség miatt, máskor meg, hogy "nem tud komoly kapcsolatot kialakítani".. Ócska duma, fiatal vagy még, nem ismered az ilyen beetetős szövegeket. És ha látod, hogy korábban már eljátszotta ezt, akkor minek mennél bele?

Nem ritka, amit érzel. Rengeteg barátnő járt már így, hogy inkább bevállalta, hogy kihasználják és megalázzák, mert annyira vonzódott az illetőhöz meg még sosem éreztek ilyet... Nem kell az első ilyenbe foggal-körömmel belekapaszkodni! Hidd el, jobban egy olyan pasi, akinek nem csak szexre kellesz! Te jobbat érdemelsz ennél a pasinál!

És hiába mentegeted, attól még igenis gerinctelen, amit csinál,mert tisztában van az érzéseiddel, és ennek ellenére kihasználná a helyzetet. Ne tévesszen meg, hogy nagy kegyesen felajánlotta, hogy tiéd a döntés, ezzel próbája kimosni magát a dolog, lásd az előző lánynál mi volt...

Tudom, hogy nehéz, de próbálj meg a szíved helyett az eszedre hallgatni, jobban jársz majd!

És ne az hajszoljon bele ebbe a bolondságba, hogy "jaj huszonévesen is szűz leszek, milyen ciki, mit gondolnak majd rólam", stb... Ha egy értelmes férfival találkozol majd, nem jelenthez akadályt, aki meg cikizne, azt tojd le! ;)

2015. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 vali9676 válasza:

Szia en is 19 eves vagyok es meg szuz .. sok pasi modta mar h gyre es akkor tortenjem meg .. de en ugy erzem h ezt azzal szeretnem akit szeretek es tudom h sokaig egyutt lehetek es jo lesz majd vissza gondolni ra


Nem tudom h hogyan velekedsz errol

2015. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

19 évesen bekerültem egyetemre és kollégiumba. Szűz voltam és naív. Aztan egyik nap találkoztam egy helyes sráccal..iszonyat vonzott..

A következő bulin ő talált alkalmat arra, hogy beszélgessünk.

Ő közölte már az elején, hogy nem tud komoly kapcsolatba belemenni. Én viszont így is belementem. Neki adtam a szüzességem. Nem voltunk együtt, de eljártunk erre-arra, talalkozgattunk és élveztük egymás társaságát.

Idővel rájöttem, hogy kezdek beleszeretni, de az ő hozzáállása nem változott. Így erőt vettem magamon és véget vetettem ennek a kapcsolatnak, hogy kevésbé fájjon. Nagyon fájt.

Azt mondják, hogy az elsővel jobb kivárni a megfelelő pillanatot és embert, mert meghatározó.Ez valóban így van. Utána volt két barátom, de nem voltam képes lefeküdni velük..azóta, hogy szexuális kapcsolatba lépjek valakivel kell egyfajta bizalom, vagy nem vagyok képes rá. Ami nem feltétlenül gond..

Ennek ellenére mégsem bántam meg. Kész voltam arra, hogy elveszítsem és sokakkal ellentétben nem tartottam akkora nagy dolognak a szüzességet. Sokan túlmisztifikálják.

Nem tartom magam sem többnek sem kevesebbnek, hogy így vesztettem el. De mindenbizonnyal szebb történet lenne, ha azt mesélhetném majd el a lanyomnak,hogy az apukájával vesztettem el, szerelemben, aki az életemben a második és egyben utolsó férfi akivel megszeretném osztani az ágyamat!

2015. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!