Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti eltudnátok így veszíteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti eltudnátok így veszíteni a szüzességeteket?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit nem olyan rég ismersz, találkozgattatok, de mondta hogy ő nem képes komoly kapcsolatot kialakítani, nem tudja elkötelezni magát. De te nagyon vonzódsz hozzá, és mégis úgy érzed neki tudnád adni a szüzességed, mert tudod hogy figyelne rád közben.

Viszont a hiba abban van, hogy te tudod hogy komolyabb kapcsolatot szeretnél vele kialakítani. Ti képesek lennétek így belemenni, ha már vágytok a szexre, de közben fennáll az esély hogy összetörik bennetek valami? Végülis a srác őszintén megmondta hogy komolyat nem szeretne, de ti ennek ellenére vágytok arra hogy ő legyen az első.

Nem tudom, hogy kell-e olyan nagy jelentőséget tulajdonítani az elsőnek, és megbánnám később, vagy úgy érezném, hogy így kicsit felszabadultabb vagyok.

19 évesen már kezdem azt érezni, hogy ha tovább várok az elsővel, akkor ez mindig csak feszültséget fog számomra okozni az ismerkedésben.


2015. júl. 19. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Srácként én ennek a súlyát nem érzem annyira mélyen, de felmerül egy kérdés. Ha egy olyan "fiúval" veszíted el végül, akivel hosszútávon együtt maradtok, de nem ennyire heves irányába az érzés, mennyivel lesz jobb?
2015. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem add neki.Végül is őszinte volt veled és te úgyis megtennéd valakivel akkor már miért ne vele?

Ha már így is szerelmes vagy belé akkor ez sokkal rosszabb már nem lehet,mert így se úgy se lehet a tiéd egészen.

2015. júl. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Vannak fiúk akikhez annyira vonzódunk hogy valóságos hatalmuk van felettünk.
2015. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Én csak úgy, hogy akkor ne egy alkalom legyen, mert azzal nem jutsz előrébb, nem fogsz többet tudni a szexről, "tanítson". Nem kell összejönnötök, de összejárni egy darabig, igen.

(Anno én is így csináltam, bár az egyéjszakásnak indult, nem ismertük egymást korábban, aztán kb 2-3 hónapig még találkozgattunk.. Érzelmek lettek, de nem bánom, hogy így alakult.)

Ugyanúgy összetörhetik kapcsolatban a szíved, itt most legalább tudod, mire számíts. 19 évesen szerintem már el tudod dönteni, hogy mit szeretnél.

2015. júl. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igazából mind adtatok egy kicsit hasznos választ.

Első válaszol: Pont ez az, hogy én olyan sráccal nem is megyek bele semmibe, akihez nem vonzódom. Számomra fontos, hogy nagy hatást gyakoroljon rám, szóval ez a hosszútávú kapcsolat olyannal aki iránt nem érzek hevesen az nem valósulna meg.


Második: Igazad van. Már vágyom a szexre, és mivel itt egy olyan lehetőség hogy vonzódom hozzá és ő is hozzám (annak ellenére hogy nem szeretne komoly kapcsolatot) ezért elgondolkodtató. És abban is igazad van hogy mivel már modhatni szerelmes vagyok ennél már úgysem fogok jobban csalódni ha elutasít.


Harmadik: Igen ő pont ennyire nagyon hatással van rám. Próbáltam már bele a kapcsolatot megszakítani, de 1 hétig bírtam. Egyszerűen hiányoznak a beszélgetéseink, vannak hasonló dolgaink amik még jobban hozzá kötnek érzelmileg. Meg elég értelmes és mivel nagy tervei vannak ezért ösztönzően hat rám. Szóval nem csak testileg vonzódom hozzá hanem lelkileg is.


Negyedik: Igazából pont ettől tartok. Hogy az első alkalom után csak úgy otthagyna. Pedig örülnék, ha tanítgatna. Nem tudnom, hogy ha ez történne, kialakulna-e benne is hogy mégis komolyabbban gondolja. Mert tudom hogy ő azért is nem szeretne komolyabb kapcsolatot, mert tudja hogy mások az igényeink. Számára első leginkább hogy alakítgassa az életét, és második helyen lennének a találkozások, és ezért nem menne bele egy olyan kapcsolatba amiben különböznek az igényeink.

2015. júl. 20. 00:18
 6/13 A kérdező kommentje:
Még várok más véleményeket is :)
2015. júl. 20. 00:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mintha ezt a kérdést én irtam volna ki pár évvel ezelött. :)

nekem is volt egy ilyen srac, olyna szinten vonzodtam hozza, hogy amikor suliban meglattam kb falnak tudtam volna menni olyan gyomoridegem lett, meg kb elolvadtam :D(pedig alapjaraton nagyszaju, bevallalos csaj vagyok)

mi is nagyon joban voltunk, rengeteg dolgot megbeszeltunk, de igazabol azt hogy jóban vagyunk soha nem vallalta fel :/ (nem vagyok szegyelni valo, eleg jol nezek ki)

rengetegszer osszevesztunk, de elobb vagy utobb valamelyikunk kereste a masikat es beke lett.

nalunk is szoba kerult ez hogy szex, bar nalunk az elejen nem akarta annyira mert hogy nem akarna megbantani blabla.

Vegul a mi esetunkbol nem lett semmi, mivel nem ugy alakultak a dolgok, tobb mint fel eve nem tartjuk mar a kapcsolatot, de en orulok neki hogy sikerult elfelejtenem. Azota volt mar egy kapcsolatom..erte rajongtam es vele fekudtem le elsonek. En orulok hogy vele voltam elsonek es nem a fiuhaverral :) szerintem ha 19 eves korodig a szerelemre vartal akkor megeri hogy kapcsolatban veszitsd el elsore es ne egy olyannal aki csak szavakkal bizonyitja hogy sokat ersz neki, de alapjaraton csak megdugni kellenel neki.

Igy vissza gondolva eleg aljas volt a fiubaratomtol is hogy baratilag megbszott volna, meg a te baratodotl is hogy erre jo lennel.

Szerintem! :) persze te tudod! :) remelem jol alakulnak a dolgaid! :) sok sikert!

22l

2015. júl. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Osztom az utolsó válaszoló véleményét. Ha eddig vártál, akkor ne egy ilyen link hapsival veszítsd el! Ez egy olyan kamu duma, hogy most nem akar komoly kapcsolatot... Téged nem akar, de azért megkettyintene..


"vonzódom hozzá és ő is hozzám (annak ellenére hogy nem szeretne komoly kapcsolatot) ezért elgondolkodtató."

Ez csak testi vonzalom nála, ne képzelj bele többet, ha igazán érdekelnéd, akkor kapcsolatot is akarna.


" Nem tudnom, hogy ha ez történne, kialakulna-e benne is hogy mégis komolyabbban gondolja."

Na ez felejtsd el, a pasik, nem ilyenek, nehogy azt hidd, hogy majd beléd szeret, mert lefekszel vele. Sajnos ez a kötődés csak a lányoknál alakul ki (igaz, hogy vannak kivételek, de mivel 19 éves korodig vártál, így te valószínűleg nem az érzéketlen kategóriába tartozol).


Egy barátnőm ilyen kapcsolatban vesztette el, és hát mit ne mondjak a mai napig nem felejtette el a srácot, pedig már 2 éve egy másik sráccal van együtt,de ettől függetlenül ugyanúgy chatelnek, sőt ha rajta múlik, akkor még meg is csalta volna a pasiját. Na valamilyen ilyen hatással lehet rád is ez a pasi. Pedig elhiheted a barátnőm egy alapból higgadt, megfontolt lány, de ettől az ürgétől nem tud szabadulni (pedig anno kivágta őt a srác, mondván csak szexet akart, de újból és újból visszamegy hozzá), hiába mondogatja, hogy már nem érdekli.

Szóval ne bonyolítsd még tovább a dolgokat, mert csak jobban fogsz szenvedni! Te titkon úgyis mindig komolyabbat fogsz akarni, ő meg nem! Főleg, hogy attól félsz, hogy csak 1 alkalom lesz, és annyi. Te akkor sem szólhatsz semmit, hiszen ő mossa kezeit, mert hát ő szólt.. Na ez az ami alantas dolog, ha tudja, hogy te többet akarsz, és ő mégis kihasználna! Ezek után abban se higgy, hogy olyan nagyon figyelmes lesz veled, egy "álőszinte" gerinctelen hapsitól ne várj el ilyent, hisz ez csak szex lesz...

2015. júl. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De először is nem haveri dolognak indult az egész, hanem hogy lesz valami komolyabb. Azonban közbeszólt az, hogy ő beteg lett, kórházba került, majd nem tudtunk találkozni 2 hónapig az első randi után. De már volt csók, meg nála aludtam egyszer, és ő nem erőltette akkor sem hogy feküdjek le vele.

És ő nem az a gerinctelen típus, inkább úgy mondanám hogy elég fura, mivel mondta hogy neki soha senki iránt nem szoktak komolyabb érzései lenni, és nem tudja viszonozni általában azt amit a lány érez és ezért közölte előre hogy ő ilyen, mert már volt olyan hogy a lány később felrótta neki, hogy csak átverte.


Viszont tényleg elgondolkodtattatok ezekkel a válaszokkal. Csak nekem ritkán van olyan, hogy egy fiúért nagyon odavagyok, és viszonozza is valamennyire. Ezért félek, hogy ha még sokáig várok, akkor ott fogok tartani, hogy még huszonévesen sem volt komoly kapcsolatom és még szűz vagyok.

2015. júl. 20. 11:50
 10/13 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló írok privátot ha nem gond :)
2015. júl. 20. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!